• Odbierz prezent
Czy trend jest silny? Sposoby określenia jego trwałości- webinar tradingowy

Zapraszamy na nadchodzący webinar tradingowy, który odbędzie się we wtorek 17 listopada 2020 roku, o godzinie 20:00. Tym razem zajmiemy się trendem, a dokładnie sposobami, dzięki którym jesteśmy w stanie określić jego siłę. Wirtualne spotkanie jak zwykle będzie bezpłatne, a to dzięki współpracy z brokerem TICKMILL.

Siła trendu

Często inwestorzy wychodzą z pozycji o wiele za wcześnie, ograniczając w ten sposób swój potencjalny zysk. Zdarza się również tak, że oddają oni większość swojego wirtualnego zarobku. W najgorszych przypadkach, zaliczają załamujący powrót z pokaźnego plusa, na ostateczny minus. Takie transakcje potrafią trwale odbić się na psychice, dlatego warto unikać tego typu doświadczeń. Aby skutecznie prowadzić pozycję, powinniśmy stale oceniać siłę trendu. W jaki sposób to zrobić? Właśnie o tym będzie nasz kolejny webinar. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarezerwuj swoje miejsce

Co zrobić jeśli nie mogę przyjść w wyznaczonym terminie ?

Mamy świetną wiadomość dla osób, które nie są w stanie być na żywo podczas naszych webinarów. Wszystkie wirtualne spotkania są nagrywane i dostępne bezpłatnie dla naszych prenumeratorów Magazynu Inwestor. Znajduje się w nich ponad 50 godzin wiedzy z analizy technicznej, przygotowania psychologicznego, gotowych strategii inwestycyjnych, a dodatkowo, w każdą niedzielę przedstawiam zestaw propozycji inwestycyjnych na kolejny tydzień.

Aby zminimalizować koszt, skorzystaj z kody rabatowego WEBINAR. Dzięki niemu roczna prenumerata (4 ponad 100-stronicowe Magazyny Inwestor) wyniesie jedynie 79,76 zł.

PRENUMERATA MAGAZYNU INWESTOR


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk