• Odbierz prezent
Czy to będzie okres dominacji PLN-a? Kurs USDPLN w okolicach 3,85. Poziomy 3,68 złotego w zasięgu

Poniższy wykres przedstawia notowania pary walutowej USDPLN na interwale 3-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kursu na przestrzeni ostatnich czterech tygodni. W tym czasie notowania ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 2 000 pipsów.

Lewa strona wykresu rozpoczyna się od dołków cenowych po kursie 3,6800. Ostatni tydzień lutego upłynął jednak pod znakiem wyraźnej dominacji amerykańskiej waluty. Widoczny swing wzrostowy kształtowany był bowiem na przełomie lutego i marca.

Czy To Będzie Okres Dominacji PLN-A? Kurs USDPLN w okolicach 3,85. Poziomy 3,68 w zasięgu  - 1

USDPLN H3

Od kilku sesji notowania USDPLN poruszają się we względnej konsolidacji. Zmienność wyraźnie osłabła i żadna z pary waluty nie dominuje w tym okresie. W ramach technicznych mierzeń, wyznaczamy najbliższą strefę popytową. W celu wykorzystujemy zależność OneToOne oraz klasyczny współczynnik 50% z całego swingu wzrostowego. Analizowane wsparcie to poziom cenowy 3,7830.


Orbex

Orbex jest w pełni licencjonowanym i regulowanym brokerem Forex, działającym od 2010 roku. W skład spółki wchodzi Orbex Limited, regulowany przez CySec i Orbex Global Ltd. regulowany przez Mauritius Financial Services Commission (FSC). Orbex oferuje swoim traderom szeroki zakres instrumentów i konkurencyjne warunki handlowe na MetaTrader 4, takich jak: Waluty z Spready już od O pipsów, Wskaźniki giełdowe, Surowce energetyczne,  Metale szlachetne, Akcje spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk