• Odbierz prezent
Czy rynki finansowe dojrzały już do solidnej fali spadkowej? Weź udział w darmowym webinarze

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań, które otrzymuję jest: „kiedy rozpoczną się spadki na giełdach?”. W ostatnim czasie dostaliśmy pierwsze sygnały zawahania na rynku. Czy to oznacza, że właśnie nadchodzi moment bolesnej przeceny? Między innymi tym tematem zajmiemy się podczas najbliższego webinaru. Zapraszam na niego w niedzielę, 13 grudnia, o godzinie 20:00. Wirtualne spotkanie jak zwykle będzie bezpłatne, dzięki współpracy z brokerem TICKMILL.

Okazje inwestycyjne tygodnia

Trzy Wiedźmy to wyjątkowe wydarzenie na rynkach finansowych. Dochodzi bowiem wtedy do decydującej batalii pomiędzy bykami i niedźwiedziami. Pozycje, które nie zostaną zamknięte w trakcie sesji, będą rozliczone po średniej cenie z ostatniej godziny notowań. Właśnie z taką sytuacją będziemy mieli do czynienia w najbliższy piątek. Jak doskonale wiadomo, bardzo często obserwujemy wtedy wzmożoną zmienność rynkową, ponieważ ważą się losy potężnych inwestorów. Już w najbliższą niedzielę, zastanowimy się, w jaki sposób możemy uszczknąć coś dla siebie korzystając z całego tego rynkowego zamieszania.

Zarezerwuj swoje miejsce

Szukasz strategii inwestycyjnych?

Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rynkami finansowymi, czy inwestujesz od dłuższego czasu, powinieneś się nieustannie rozwijać. Właśnie dlatego tworzymy dla Ciebie archiwum potężnej wiedzy, którą przekazujemy podczas webinarów. Bezpłatny dostęp do wszystkich nagrań mają posiadacze pranumeraty Magazynu Inwestor. Poznaj:

-podstawowe formacje analizy technicznej

-ciekawe i nieszablonowe sposoby rozegrania poszczególnych formacji AT

-gotowe strategie transakcyjne

-kluczowe zagadnienia z psychologii inwestowania

Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, roczna prenumerata wynosi niespełna 80 zł.

DOŁĄCZ DO PRENUMERATY


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk