• Odbierz prezent
Czy rajd Świętego Mikołaja okaże się ostatnią falą euforii?

Zapraszam na kolejny webinar z cyklu „Okazje inwestycyjne tygodnia”. Podczas wirtualnego spotkania, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, o godzinie 20:00, będziemy poszukiwać ciekawych setupów do rozegrania. Udział jak zwykle jest całkowicie bezpłatny, dzięki współpracy z naszym partnerem, którym jest broker TICKMILL.

Czego możemy oczekiwać na rynkach finansowych?

W tym roku rajd Świętego Mikołaja zaczął się już w listopadzie, a skala zwyżek zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych była spektakularna. Wszyscy posiadacze akcji oraz pozycji długich na indeksach i kryptowalutach otrzymali swoje prezenty. Czy to oznacza, że najlepsze już za nami, a obecnie należy się szykować do poważnej korekty? Właśnie tym tematem zajmiemy się podczas naszego weekendowego przeglądu rynku w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.

Jeżeli szukasz inspiracji do zajęcia pozycji, to nie może Cię na nim zabraknąć.

Zarezerwuj swoje miejsce

Zdobądź dostęp do nagrań z poprzednich webinarów

Kopalnia wiedzy stoi przed Tobą otworem. W archiwum znajdują się nagrania dotyczące:

-podstaw analizy technicznej

-propozycji w jaki sposób można ciekawie i nieszablonowo rozegrać poszczególne formacje z AT

-gotowych strategii transakcyjnych

-psychologii inwestowania

Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rynkami finansowymi, czy już masz doświadczenie w świecie finansów, ale wciąż chcesz się rozwijać, ta propozycja jest właśnie da Ciebie. Decydując się na prenumeratę Magazynu Inwestor otrzymujesz bezpłatny dostęp do nagrań ze wszystkich webinarów.

Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR w sklepie FXMAG, wszystkie produkty są tańsze o 20%. Oznacza to, że roczna prenumerata wyniesie niespełna 80 zł.

DOŁĄCZ DO PRENUMERATY


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk