• Odbierz prezent
Czy Price Action nadal działa?
Z artykułu dowiesz się:

- Czy metoda price action była skuteczna w III kwartale 2016 roku

Metoda analizy ruchów cenowych, jaką jest stosowana prze Zbigniewa Wieczorka technika Price Action, staje się coraz bardziej popularna wśród traderów rynku Forex. Czy jednak jest to metoda dająca przewagę na rynku?

Podczas ostatniego webinaru Zbigniew Wieczorek starał się się odpowiedzieć na pytanie: Czy Price Action działa? Rozważania dotyczyły skuteczności tej metody analitycznej w III kwartale bieżącego roku.

 

 

PROWADZĄCY:

Zbigniew Wieczorek - Koordynator działu analitycznego i szkoleniowego Consilium Invest. Specjalizuje się w analizie price action z perspektywy wysokich interwałów czasowych. Jego główne źródło inspiracji to prace Steve'a Nisona i Niala Fullera. Uważa, że strategia inwestycyjna, żelazna dyscyplina i odpowiednie nastawienie psychiczne to triada wartości prowadzących do sukcesu. Dr nauk humanistycznych, wykładowca filozofii i logiki.


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk