• Odbierz prezent
Czy ostatnia prosta 2020 roku również będzie należała do rynkowych byków?

W najbliższą niedzielę, 20 grudnia, o godzinie 20:00 zastanowimy się, czy można liczyć na kontynuację rajdu wzrostowego, którego jesteśmy obecnie świadkami na indeksach giełdowych. Zrobimy również przegląd rynku Forex w poszukiwaniu ciekawych okazji inwestycyjnych. Jak zwykle, tak i tym razem, przeanalizujemy wszystkie propozycje uczestników webinaru. Partnerem spotkania będzie broker TICKMILL.

Okres świąteczno-noworoczny na rynkach finansowych

Wkraczamy w ostatnią fazę handlu w 2020 roku. Należy pamiętać, że jest z nią związana cała masa procesów i decyzji inwestycyjnych. Przede wszystkim rozpoczyna się ostatnia prosta przed premiami rocznymi dla zarządzających w funduszach inwestycyjnych. Warto również pamiętać, iż to czas optymalizacji podatkowych. Powyższe czynniki mogą mieć znaczący wpływ na zmienność rynkową. Jakich konsekwencji możemy oczekiwać w najbliższym czasie oraz jak to wykorzystać? Właśnie tymi tematami się zajmiemy podczas najbliższego webinaru. Jak zwykle zrobimy również przegląd poszczególnych instrumentów w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych tygodnia.

Zarezerwuj swoje miejsce

Ostatnie dni rewelacyjnej okazji

Skorzystaj z oferty i dołącz do prenumeraty Magazynu Inwestor. Decydując się na nią do końca 2020 roku, otrzymasz bezpłatny dostęp do ponad 60 godzin nagrań z webinarów. Znajdziesz w nich między innymi:

-podstawowe formacje analizy technicznej

-ciekawe i nieszablonowe sposoby rozegrania poszczególnych formacji AT

-gotowe strategie transakcyjne

-kluczowe zagadnienia z psychologii inwestowania

Dodatkowo, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, uzyskasz 20% zniżkę na wszystkie produkty w sklepie FXMAG

DOŁĄCZ DO PRENUMERATY


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk