• Odbierz prezent
investing
Z artykułu dowiesz się:

- Jak na giełdzie radzi sobie Snap Inc.?

Investing.com - Snap na Wall Street to zapewne jeden z najbardziej spektakularnych debiutów ostatnich lat. Już na długo przed pojawieniem się właściciela popularnego komunikatora społecznego Snapchat na nowojorskiej giełdzie, oczy inwestorów (i nie tylko) były zwrócone właśnie na na tę firmę. O Snapie (a właściwie Snapchacie) pisało się dużo i długo, niemniej chyba mało kto spodziewał się debiutu przez duże "D".

FXMAG forex czy niedźwiedzie przejmą kontrolę nad snapem? 1

 

Tuż po wprowadzeniu akcji na giełdę, ich cena rosła aż 47%. Z niekrytym zdumieniem obserwowaliśmy to, co się dzieje się na Wall Street, zastanawiając się, kiedy ta piramida runie.

Dlaczego?

Fundamenty nie przemawiały za tym, aby ta konkretna spółka była aż tyle warta. Snap konsekwentnie przynosi straty. Snapchat nie zarabia jeszcze na reklamach. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że za pomocą social media, komunikujemy się gęsto i często - ale mamy też spory wybór. Jednym zdaniem - na rynku są już takie giganty jak Facebook, Twitter czy Instagram, co oznacza, że albo Snapchat odbierze użytkowników konkurencji, albo my zaczniemy opowiadać o swoim życiu jednocześnie na co najmniej czterech komunikatorach.

Obawiamy się, że mocne spadki na Snapie są tylko kwestią czasu... mimo sporego optymizmu inwestujących. Niemniej faktem jest, że rynki potrafią zaskakiwać...

 

Źródło: Ivesting.com Polska


Investing.com

Portal finansowy Investing.com został założony w 2007 roku i jest kompleksowym źródłem informacji oraz narzędzi związanych z rynkami finansowymi. Investing.com udostępnia m.in. notowania w czasie rzeczywistym, wykresy przesyłane strumieniowo, aktualne informacje finansowe, analizy techniczne, katalogi i listy brokerów, kalendarz ekonomiczny oraz narzędzia i kalkulatory. Strona internetowa dostarcza kompleksowych informacji na temat walut, indeksów, papierów wartościowych, kontraktów terminowych , opcji, towarów, stóp procentowych i obligacji. Mając rosnącą liczbę użytkowników na całym świecie, Investing.com jest wiodącym globalnym portalem finansowym, który nieustannie się rozwija, dodając nowe innowacyjne funkcjonalności i działy, zapewniając swoim czytelnikom optymalne wszechstronne źródło informacji

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk