• Odbierz prezent
Czy krytpowaluty są bezpieczne
Z artykułu dowiesz się:

- czym są kryptowaluty
- jak działa technologia blockchain
- czy kryptowaluty są bezpieczne

Tomasz Korwin-Gajkowski oraz Wojciech Kwiatek są przedstawicielami P2P.Systems oraz współorganizatorami spotkań Crypto@Cracow. W kolejnym odcinku z serii Blockchain i Kryptowaluty Tomek i Wojtek zajmą się podstawowymi pojęciami związanymi z kryptowalutami. Wytłumaczą czym właściwie są kryptowaluty. Wyjaśnią na czym polega technologia blockchain. Opowiedzą jak powstała pierwsza krytpowaluta (Bitcoin) i kto ją stworzył (Satoshi Nakamoto), a także rozwieją wątpliwości osób zaniepokojonych anonimowością twórcy Bitcoina. 

 

 

Czytaj równieżKryptowaluty - Czy mogą rosnąć w nieskonczoność?

 

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie Crypto@Cracow, które będzie miało charakter wprowadzający do technologii Blockchain i świata kryptowalut. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym faktycznie są i czemu służą kryptowaluty, to przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 24 sierpnia o godz. 19:00 przy ul. Szlak 65 w Krakowie.

ZAPISZ SIĘ

 

Partnerem medialnym spotkania jest FXMAG. Głównym sponsorem wydarzenia jest Metrosoft


P2P.Systems

Grupa specjalistów i pasjonatów kryptowalut oraz technologii blockchain. P2P.Systems jest organizatorem cyklicznych spotkań Crypto@Cracow, poświęconych walutom cyfrowym.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk