• Odbierz prezent
Czy krach na rynkach finansowych zbliża się wielkimi krokami ?

Sell in may and go away- to powiedzenie jest znane zdecydowanej większości inwestorów. Jednak czy faktycznie warto zrealizować swoje zyski i udać się na odpoczynek od rynków finansowych? Czy maj okaże się w tym roku miesiącem szczytowym, po którym będziemy obserwowali na giełdach mocne załamanie notowań? Zajmiemy się tym tematem już w najbliższy wtorek, 18 maja, o godzinie 20:00. Przejrzymy najważniejsze instrumenty w poszukiwaniu wskazówek, co może nas czekać zarówno w krótkim, jak  i długim terminie. Podczas wirtualnego spotkanie sprawdzę również sytuację techniczną interesującego Cię waloru, dlatego jest to świetna okazja, by zweryfikować swój punkt widzenia. Webinar jak zwykle będzie całkowicie bezpłatny, dzięki współpracy z partnerem Orbex.

Sell in may and go away

Statystycznie maj jest miesiącem, w którym warto się pozbywać swojej ekspozycji na ryzyko. Czy to oznacza, że powinniśmy sprzedaż wszystkie akcje oraz pozostałe instrumenty z portfela? Może ostatnie spadki to już wszystko na co stać było rynkowe niedźwiedzie? Oczywiście nikt z nas tego nie wie, ale na pewno nie warto popadać z panikę. Na rynku zawsze powinniśmy być opanowani i wykorzystywać rachunek prawdopodobieństwa na naszą korzyść. Sprawdzimy, czy wykresy indeksów, ropy naftowej, złota, srebra, popularnych walut i innych kluczowych instrumentów, sugerują nam, iż nadchodzi czas ewakuacji.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Zdobądź dostęp do pełnego archiwum nagrań z webinarów

Dotychczas zorganizowaliśmy ponad 100 webinarów edukacyjnych. Wszystkie zostały nagrane i udostępnione dla kursantów Akademii Inwestora. Jeżeli chciałbyś dołączyć do tego grona, to możesz skorzystać z 30% zniżki, wpisując podczas zamówienia kod rabatowy: MAJOWKA. Działa on na wszystkie produkty w sklepie FXMAG, dlatego to świetna okazja, by skorzystać z Prenumeraty Magazynu Inwestor lub nadrobić zaległości w poszczególnych egzemplarzach Magazynu.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk