• Odbierz prezent
Czy już czas kupować polskie akcje? Trader 21 na XTB Trading Masterclass

Już 18 października odbędzie się konferencja XTB Trading Masterclass. Jednym z prelegentów będzie Trader21, który podczas swojej prelekcji skupi się na wycenie naszego rodzimego rynku, od którego wcześniej mocno stronił.

Obecna sytuacja na rynkach finansowych pod wieloma względami przypomina rok 2000. Mamy prawdopodobnie bańkę na spółkach technologicznych w USA oraz drogiego dolara. Jednocześnie akcje w krajach rozwijających się pozostają relatywnie tanie. Szczególnie dotyczy to Europy Środkowo-Wschodniej, do której zalicza się GPW. Jeszcze bardziej atrakcyjnie prezentują się spółki surowcowe oraz metale szlachetne. Czy tak silne podobieństwa do początku XXI wieku oznaczają, że po fali spadków na rynkach akcji czeka nas powtórka z lat 2002-2008, kiedy to polska giełda przeżyła prawdziwy boom? Czy w trakcie kolejnej hossy inwestorzy zobaczą na GPW kilkukrotne wzrosty ceny akcji? I wreszcie najważniejsze, czy już dziś powinniśmy przygotować portfel pod silne wzrosty metali szlachetnych, surowców oraz polskich akcji? Trader 21

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Czy to właśnie Trader21 ponownie zdobędzie nagrodę za najlepszy wykład konferencji?

Zapraszamy do wzięcia udziału w IV już edycji konferencji inwestycyjnej XTB Trading Masterclass. W tym roku możesz uczestniczyć w wydarzeniu z domowego zacisza, dzięki live streamingowi. Obok Tradera21 wystąpi jeszcze 10 innych wybitnych ekspertów, którzy zaprezentują swoje indywidualne spojrzenie na rynek, przedstawiając krótko- i długoterminowe strategie inwestycyjne: Rafał Glinicki, Grzegorz Moskwa, Albert Rokicki, Mieczysław Siudek, Piotr Grela, Maciej Goliński, Zbigniew Wieczorek i Maksymilian Bączkowski.

Czy już czas kupować polskie akcje? - 1

Podsumowaniem konferencji będzie debata na temat globalnego kryzysu oraz zagrożeń

i okazji, jakie się z nim wiążą. Rozmowę podejmą: dr Przemysław Kwiecień, Trader 21, Albert “Longterm” Rokicki oraz Wojciech Białek, a moderować będzie Tomasz Jaroszek. Ponadto będziesz mieć możliwość ocenienia każdej prelekcji. Trzy najlepsze wystąpienia zostaną nagrodzone podczas gali wręczenia nagród w finałowej części spotkania.

BEZPŁATNA REJESTRACJA

Jakie tematy zostaną poruszone na konferencji XTB Trading Masterclass?

  • Jaką wybrać strategię inwestycyjną?
  • Czy nadchodzi globalny kryzys?
  • Czy warto kupować polskie akcje?
  • I wiele więcej.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk