• Odbierz prezent
Czy inflacja powróci? Co z cenami złota i srebra?

Na dzisiejszym spotkaniu ponownie poruszamy temat inflacji. Odpowiemy na pytanie, czym jest inflacja, dlaczego jest ona szczególnie istotna w ostatnim czasie oraz jakie czynniki sprawiają, że coraz więcej o niej mówimy. W drugiej części prezentacji omówimy najważniejsze rynki, sprawdzimy jak rozpoczęły rok, jakie czynniki są dla nich kluczowe oraz czego ewentualnie można spodziewać się w najbliższej przyszłości.

Zapraszamy na analizę rynków finansowych z dr Przemysławem Kwietniem

O czym jeszcze w dzisiejszym odcinku?

  • Lekka realizacja zysków na rynkach po ogłoszeniu planu Bidena.
  • Dolar umacnia się wobec rosnących oczekiwań inflacyjnych - koniec wzrostów na EURUSD?
  • Silniejszy dolar powoduje niezdecydowanie na rynkach złota i srebra.
  • Spora zmienność na kryptowalutach - na razie bez oczywistego kierunku.
  • Mieszane dane z Chin - wyższa produkcja, słabsza sprzedaż.

Oglądaj online

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk