• Odbierz prezent
Czy inflacja dotknie również aktywa finansowe? Weź udział w bezpłatnym webinarium z Piotrem Głowackim

Wiele osób spodziewa się nadejścia inflacji w najbliższych miesiącach. Tymczasem w kwietniu inflacja była mniejsza niż w marcu, lutym czy styczniu. Czy to oznacza brak wzrostu cen? Niekoniecznie.

Doświadczenia płynące z dodruku w Ameryce podpowiadają, że wcześniej czy później pieniądz trafia na rynki finansowe, to swego rodzaju samospełniająca się przepowiednia, Inwestorzy widząc złe dane, oczekują dodruku i jednocześnie kupują akcje.

Czy tak będzie teraz w przypadku Polski?

Na to pytanie postara się znaleźć odpowiedź Piotr Głowacki już we wtorek 19.05 o godz. 19:00. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i bądź na bieżąco z sytuacją na rynkach.

Czego dowiesz się z webinarium?

  • Czy to dobry moment na kupno akcji?
  • Czy “dodruk” pieniądza spowoduje wzrost inflacji?
  • Na czym polega obecny paradoks widoczny na rynkach finansowych
  • Czy Polska obroni się przed kryzysem?

Zapisz się bezpłatnie na: https://pl.xtb.com/pl/webinarium-piotr-glowacki

Czy inflacja dotknie również aktywa finansowe? - 1

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk