• Odbierz prezent
Czy czeka nas wyprzedaż PLN?

Co dalej z polskim złotym?

Na rynku złotego działo się ostatnio bardzo dużo - gwałtowne osłabienie oraz dość nieoczekiwany powrót kursu. Inflacja znów wyżej od oczekiwań - wiele osób boi się o wpływ działań NBP na inflację, a w konsekwencji na złotego. Czy słusznie? Czy grozi nam szybka przecena złotego? Czym spowodowana była wyprzedaż?

Na te i inne pytania odpowiedzi szuka dr Przemysław Kwiecień w najnowszym webinarium poświęconym walucie polskiego złotego, na którym przedstawi swój punkt widzenia obecnej sytuacji rynkowej:

  • Jakie są najbliższe perspektywy dla polskiego złotego?
  • Czy należy obawiać się działań NBP?
  • Czy inflacja stanowi realne zagrożenie?
  • Czy ujemne realne stopy procentowe powinny być powodem do obaw?
  • Czy czeka nas lawinowa wyprzedaż złotego?

Oglądaj online: https://pl.xtb.com/aktualnosci-rynkowe-wideo

Czy czeka nas wyprzedaż PLN? - 1

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Przemysław Kwiecień

Główny Ekonomista X-Trade Brokers. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent UW i London Metropolitan University (tytuł MSc). Najlepszy analityk makroekonomiczny 2014 roku według NBP, Rzeczpospolitej i Parkietu. Wielokrotnie w czołówce rankingów prognoz walutowych agencji Bloomberg.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk