• Odbierz prezent
Czy czeka nas największa powojenna recesja? Koronawirus paraliżuje świat! Co przyniesie tydzień?

Wirus paraliżuje świat - materializuje się czarny scenariusz. Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wzrosła do 339 234, a liczba ofiar do 14 703. Kolejne stany USA nakazują obywatelom pozostanie w domach. Kanclerz Niemiec Angela Merkel została poddana kwarantannie po tym, jak miała ona kontakt z osobą zarażoną wirusem. McDonald’s zamknie dziś restauracje w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Natomiast Komitet Olimpijski rozważa alternatywne scenariusze dla Igrzysk w Tokio.

W dzisiejszym programie “Co przyniesie tydzień?”:

  • Wirus paraliżuje świat - materializuje się czarny scenariusz;
  • Aktywność gospodarcza staje - pierwsze dane;
  • Indeksy - czy to będzie najgłębsza bessa po WW2?
  • Waluty - “sudden stop” wysyła dolara w kosmos;
  • Surowce - czy to już dołek na rynku ropy?

Ponadto, w związku z bardzo dynamiczną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie, udostępniamy Ci dodatkowe raporty wideo dotyczące wpływu koronawirusa na globalną gospodarkę oraz analizę sytuacji na ropie i rynku złota. Dowiesz się z nich, dlaczego dane zjawiska mają miejsce i jak odnaleźć się w nowych warunkach na rynku.


Czy czeka nas największa powojenna recesja? - 1

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/koronawirus-video

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk