• Odbierz prezent
Czy czas na wakacje od giełdy?

Najbliższy wtorek poświęcimy na analizę interesujących Cię instrumentów finansowych. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy okres wakacyjny warto poświęcić na inwestowanie kapitału, czy może lepiej zrobić sobie chwilę przerwy i odpocząć od rynkowych emocji? To doskonała okazja, jeśli chcesz, abym przeanalizował wybraną przez Ciebie spółkę lub dowolne inne aktywo inwestycyjne. Start wydarzenia odbędzie się we wtorek, 6 lipca, o godzinie 20:00.

Inwestycyjne wakacje

Rozpoczęliśmy okres wakacyjny, który charakteryzuje się zmniejszoną aktywnością wielu inwestorów. W efekcie możemy mieć do czynienia ze znacznie mniejszymi obrotami, a co za tym idzie również mniej wiarygodnymi ruchami. Czy to oznacza, że powinniśmy sobie zrobić przerwę od inwestowania przez najbliższe 2 miesiące? Absolutnie nie. Możemy oczywiście oczekiwać zmniejszonej zmienności, choć powinniśmy być także przygotowani na sytuację, w której jedna z rynkowych stron wykorzysta nadarzającą się okazję do przepchnięcia swoich interesów na rynku. W takim scenariuszy okres urlopowy wcale nie musi być nudny. Właśnie dlatego daję Wam do dyspozycji kolejne nasze spotkanie, podczas którego będziecie mogli mnie zapytać o dowolny instrument, który Was interesuje. Podczas ostatniego wirtualnego spotkanie z Krzysztofem Borowskim pozostało mnóstwo spółek, których nie zdążyliśmy przeanalizować. Tym razem nadrobimy zaległości.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Akademia Inwestora

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rynkami finansowymi lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat inwestycji, to doskonałą propozycję jest nasz flagowy, roczny kurs o nazwie Akademia Inwestora. Znajdziesz w nim 52 bardzo obszerne lekcje, które przygotują Cię do zmagań rynkowych. Dodatkowo wykupując do niego dostęp, otrzymasz w prezencie wszystkie nagrania z webinarów edukacyjnych, a było ich dotychczas już ponad 100. Korzystając z kody rabatowego WEBINAR, otrzymasz zniżkę w wysokości 20% na wszystkie produkty w sklepie FXMAG.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk