• Odbierz prezent
Czy cena bitcoina osiągnie nowy szczyt cenowy?

Dynamiczne odbicie wzrostowe na rynku BTC/PLN pozwoliło bykom na wypchnięcie ceny ponad 20,000 PLN, więc trend wzrostowy nadal jest kontynuowany. Byki uparcie pozostają przy swoich zamierzeniach przetestowania po raz kolejny poziomu tegorocznego szczytu na 20,735 PLN pomimo zmniejszonej dynamiki wzrostów. Jeżeli byki nabiorą rozpędu, to możemy wkrótce zobaczyć kolejny nowy szczyt cenowy na rynku Bitcoina.

Chcesz zarabiać na swoich analizach, ideach, komentarzach? 

SPRAWDŹ

Na razie wszystkie lokalne korekty mają ograniczony zakres spadkowy i bardzo szybko następuje odbicie od kolejnych lokalnych poziomów wsparcia. Wybijane są kolejne lokalne szczyty oraz poziomy zniesienia Fibonacciego w miarę jak cena BTC/PLN wolno, ale konsekwentnie zmierza na północ. Warto jednak zanotować pewien określony poziom wsparcia, po wybiciu którego niedźwiedzie mogą przejąć kontrolę nad rynkiem i rozpocząć falę spadkową korekty.

Wykres ceny bitcoina

Więcej informacji w poniższej analizie video. Zapraszamy do oglądania!

 

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk