• Odbierz prezent
Czy będzie kontynuacja wzrostów Bitcoina przez weekend?

Lokalne poziomy oporu technicznego na 36 333 PLN zostały naruszone podczas ostatniego ruchu wzrostowego. Bykom udało się ustanowić nowy, lokalny szczyt na poziomie 36 627 PLN, ale ich entuzjazm nieco opadł i we wczesnych godzinach porannych kurs BTC/PLN zanotował spadki. Niedźwiedzie nie zdążyły jeszcze wypracować nowego dołka, ale ze względu na negatywny sentyment dominujący na rynku, może dojść do testu lokalnego poziomu wsparcia technicznego na 35 760 PLN.

Chcesz przeliczyć ile zapłacisz za wymianę euro, dolara, funta czy franka szwajcarskiego? Nic prostszego! Skorzystaj z kalkulatora walutowego opartego o aktualne kursy średnie NBP!

Kalkulator walutowy

Czy będzie kontynuacja wzrostów Bitcoina przez weekend? - 1

Więcej szczegółów dotyczących rynku BTC/PLN oraz scenariusze rynkowe na nadchodzący weekend możecie zobaczyć w analizie video.

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk