• Odbierz prezent
Czy 2 biliony $ wystarczą, aby "uratować" USA? Analiza rynków finansowych

Dziś powiemy trochę więcej o nowym prezydencie USA. Skoncentrujemy się głównie na wątkach, które mogą mieć wpływ na rynki, po to, aby być przygotowanym na ewentualne scenariusze wydarzeń.

Zapraszamy na analizę rynków finansowych z dr Przemysławem Kwietniem

O czym jeszcze w dzisiejszym odcinku?

  • Nowe rekordy na rynku Nasdaq (US100) na początku super intensywnego tygodnia wyników
  • Raporty podadzą m.in. Microsoft (wtorek), Apple, Tesla i FB (środa), Visa
    i McDonalds (czwartek)
  • W kalendarzu makro ponadto brytyjski rynek pracy (wtorek), PKB za Q4 w USA (czwartek) i w Niemczech (piątek), a także grudniowa inflacja PCE w USA (piątek)
  • EURUSD próbuje powrotu do trendu wzrostowego, konsolidacja na rynku surowców, Bitcoin odrabia straty po spadku poniżej $30k
  • Napięte relacje Chiny-Tajwan - bez reakcji rynku

Oglądaj online

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk