• Odbierz prezent
Czwartkowe kursy walut dolara, euro, funta i franka 29 listopada. Dolar spada z 3,81 na 3,76!

Zobaczmy na jakich poziomach zatrzymały się główne kursy walut - dolara, euro, funta i franka do polskiego złotego. Mamy dzisiaj 29 listopada. Wczoraj wieczorem w większości przypadków mielismy do czynienia z mocnymi przecenami głównych kursów walutowych. Najmocniej złoty zyskał w porównaniu do dolara amerykańskiego. Sprawdźmy jak wygląda sytuacja aktualnie!

Weź udział w darmowym kursie inwestycyjnym z Dawidem Augustynem

 BIORĘ UDZIAŁ

 

Kurs dolara USD/PLN

15 min przed godziną 8:00 za jednego dolara trzeba zapłacić 3,7666 i w przypadku tego kursu walutowego mamy do czynienia z największymi spadkami jakie nastąpiły w przeciągu ostatnich 12 godzin. Kurs dolara spadł z 3,813 na 3,762 odbijając się do aktualnie 3,766. Do wsparcia w postaci linii trendu(widocznej dopiero na wiekszym interwale) pozostają jeszcze 4 grosze, dlatego bardzo możliwe że w dniu dzisiejszym będziemy mieli kontynuację spadków kursu dolara która nastąpiła wczoraj wieczorem.

Wykres kursu dolara do złotego USD/PLN na interwale 1-godzinnym
Wykres kursu dolara do złotego USD/PLN na interwale 1-godzinnym

Kurs euro EUR/PLN

Kurs euro dzisiaj o poranku wynosi 4,288 i tak jak w przypadku kursu dolara wczoraj wieczorem mieliśmy spadki. W tym przypadku jednak złoty umocnił się nieznacznie, bo zaledwie o około 1,5 grosza. Jeżeli popatrzymy bardziej wstecz (kilka dni) spadki są jednak większe. W 10 dni kurs euro stracił ponad 5 groszy.

Wykres kursu euro do złotego EUR/PLN na interwale 1-godzinnym
Wykres kursu euro do złotego EUR/PLN na interwale 1-godzinnym

Kurs funta GBP/PLN

Kurs funta 29 listopada z samego rana wynosi 4,836 i tak jak w przypadku swoich poprzedników - euro i dolara po spadkach wczoraj wieczorem z poziomu 4,87 stabilizuje się w okolicach 4,836. Mocnym oporem dla ewentualnych wzrostów kursu funta będzie wspomniana bariera 4,87, której nie udało się przełamać. 

Wykres kursu funta do złotego GBP/PLN na interwale 1-godzinnym
Wykres kursu funta do złotego GBP/PLN na interwale 1-godzinnym

Kurs franka CHF/PLN

Kurs franka 15min przed godziną 8:00 wynosi 3,795. Jest to o 2 grosze niżej od wczoraj, gdzie kurs franka był na poziomie 3,814. Minimum kursu franka w nocy wyniosło 3,786.

Wykres kursu franka do złotego CHF/PLN na interwale 1-godzinnym
Wykres kursu franka do złotego CHF/PLN na interwale 1-godzinnym

 

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk