• Odbierz prezent
Czego nie wiesz o najpopularniejszej platformie handlowej świata. Darmowy webinar

Już w najbliższą środę, 2-go grudnia 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem spotkania będzie najpopularniejsza platforma do tradingu MetaTrader 4.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Prawie każdy trader zetknął się na pewno w swojej karierze z platformą MetaTrader4 (MT4). Jest to bardzo popularne narzędzie u większości brokerów oferujących swoje usługi na rynku Forex. Jeśli chciałbyś poznać nietypowe zastosowania i funkcje używane w  MetaTrader 4, powinieneś obejrzeć niniejszy webinar. Dowiesz się podczas niego, jak usprawnić pewne operacje tak, aby zajmowały mniej czasu. Poznasz nowe opcje i skróty klawiszowe, które ułatwią Twój trading. Na webinarze nauczysz się, jak dostosować platformę do swoich potrzeb tak, aby mieć wszystko „pod ręką”. Wszystko zostanie omówione i pokazane na rzeczywistych przykładach.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów magazynu Inwestor. Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na zakup prenumeraty pisma.

PRENUMERATA + DOSTĘP DO NAGRAŃ + EBOOK


Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk