• Odbierz prezent
  • Odbierz prezent
CySEC - XTrade znów może pozyskiwać klientów
Z artykułu dowiesz się:

- O decyzji CySEC w sprawie Xtrade Europe Ltd

Cypryjski regulator poinformował dziś o zakończeniu częściowego zawieszenia licencji dla spółki Xtrade Europe Ltd. Dzięki temu broker może już pozyskiwać nowych klientów.

 

Zawieszenie związane było z nieodpowiednim marketingiem stosowanym przez brokera. CySEC wskazywał, że materiały reklamowe spółki zawierały informacje nieuczciwe, niejasne i wprowadzające w błąd. Dodatkowo, broker nie stosował odpowiednich procedur kontrolowania i monitorowania materiałów reklamowych.

 

CySEC jest usatysfakcjonowany działaniami podjętymi przez spółkę w celu wyeliminowania nieprawidłowości. Dzięki czemu może ona powrócić do pełnej operacyjności i na powrót pozyskiwać nowych klientów. Przez częściowe zawieszenie licencji spółka mogła oferować usługi inwestycyjne tylko pozyskanym wcześniej klientom.

 

Pełny komunikat CySEC znajdziesz TUTAJ


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk