• Odbierz prezent
Cyberpunk dał popalić CD Projekt. Prawie jak frank frankowiczom | #11 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W jedenastym odcinku zastanawiamy się ile razy jeszcze CD Projekt przełoży premierę gry Cyberpunk 2077, debatujemy nad nagrodami za nic (a w zasadzie za to, co się wydarzy) i wspominamy Czarny Czwartek, podczas którego pięć lat temu #frank został uwolniony z uwięzi.

 

 

 

Czytaj także: Kurs funta po 6 złotych, CD Projekt miażdży szortujących, a Bitcoin - któż to wie? | #10 Spółki czy spod lady?

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W dziesiątym od.. Czytaj
Kurs funta po 6 złotych, CD Projekt miażdży szortujących, a Bitcoin - któż to wie? | #10 Spółki czy spod lady?

Notowania: CD Projekt SA

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/GPW:CDR/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk