• Odbierz prezent
Cyberpunk 2077 najczęściej pobieraną grą na PS4, akcje CD Projekt rosną!

W ubiegłym miesiącu "Cyberpunk 2077", flagowa gra CD Projektu, była najczęściej pobieraną grą na PS4 w sklepie PlayStation firmy Sony w ciągu 10 dni od powrotu na platformę. Gra, w której wystąpił hollywoodzki gwiazdor Keanu Reeves, została usunięta z PlayStation Store w grudniu, krótko po debiucie, ze względu na błędy, na które skarżyli się gracze.

Jej wersja na konsole PS4 była w czerwcu najczęściej pobieraną grą w USA i Kanadzie a także w Europie, napisano na blogu PlayStation. W ubiegłym roku sprzedano blisko 14 milionów egzemplarzy gry. Od tamtej pory firma nie podawała zaktualizowanych liczb. Wiceprezes do spraw finansowych Piotr Nielubowicz powiedział w ubiegłym miesiącu, że spodziewa się, iż początkowo sprzedaż w sklepie Sony będzie wyższa ze względu na odłożony popyt.

"Jest to pierwsza oznaka potencjalnego ożywienia sprzedaży gry" - napisał w raporcie analityk VTB Capital Vladimir Bespalov. O 10.20 akcje CD projektu rosły o blisko 3,2%. W osobnym komunikacie firma ogłosiła, że w tym roku opublikuje darmowe dodatki do pobrania do gry "Wiedźmin 3: Dziki gon".


Reuters

Reuters – należąca do spółki Thomson Reuters agencja prasowa z siedzibą w Londynie. Do 1916 roku znana jako Reuter's. Główna siedziba Reuters Group mieściła się od 1939 w Londynie przy Fleet Street, a od 2005 znajduje się na Canary Wharf.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk