• Odbierz prezent
Counter Terrorist Agency debiutuje na platformie Steam!

Counter Terrorist Agency, autorski projekt Play2Chill, debiutuje dziś w wersji na PC w sklepie Steam. Gra o współczesnej agencji wywiadu, której zadaniem jest wykrywanie i zapobieganie potencjalnym zagrożeniom terrorystycznym, to połączenie RTS (Real Time Strategy, gra strategiczna czasu rzeczywistego) symulacji i zarządzania zasobami. Wydawcą gry jest Games Operators.

- Z przyjemnością ogłaszamy, że od dziś na platformie Steam jest dostępny Counter Terrorist Agency.

Celem gracza jest ocalenie niewinnych ludzi przed atakami terrorystów. W tym celu monitoruje organizacje terrorystyczne, a na podstawie zebranych danych określa poziom zagrożenia. Gracz śledzi i podsłuchuje podejrzanych, przechwytuje korespondencje i przesłuchuje niebezpieczne jednostki. Robi wszystko, by uzyskać wystarczającą wiedzę o miejscu i czasie zaplanowanych ataków. Los miliona istnień jest w jego rękach. – mówi Tomasz Róziecki, współzałożyciel Play2Chill.

Głównym mechanizmem rozgrywki Counter Terrorist Agency jest rozwijanie i kierowanie organizacją antyterrorystyczną, aby zapobiec atakom na terenie całego świata. W tym celu gracz korzysta z nowoczesnych narzędzia i techniki inwigilacji. Aby być skutecznym, musi przeniknąć do podejrzanych grup, podsłuchiwać ich rozmowy telefoniczne oraz umieć odczytać zaszyfrowane maile.

Gracz musi pamiętać, że jego postepowanie w grze ma swoje konsekwencje. Długie zwlekanie z podjęciem działań może skończyć się tragedią – zbyt impulsywne decyzje mogą doprowadzić do podobnego rezultatu.

W maju br. spółka z sukcesem zakończyła kampanię Counter Terrorist Agency na Kickstarterze. W jej ramach pozyskano na rozbudowę projektu 16,4 tys. dolarów kanadyjskich od 730 użytkowników. Zbiórkę wsparła giełdowa spółka PlayWay.

Wydawcą gry jest Games Operators, firma wspierająca powstawanie innowacyjnych i unikatowych produkcji, takich jak 911 Operator czy Radio Commander.

GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI:

  • Podsłuchuj, czytaj oraz analizuj zapisy podejrzanych rozmów - pamiętaj, że nie wszyscy pozwolą założyć sobie podsłuch. Podnoś swoje umiejętności, by śledzić nawet najbardziej wyrafinowanych przestępców;
  • Zarządzaj całą organizacją - miej jednak świadomość, że wraz z władzą idzie odpowiedzialność. Reputacja Agencji zależy od Ciebie;
  • Planuj i kontroluj działania jednostek rozmieszczonych na całym świecie - musisz wykazać się zmysłem szybkiego kalkulowania strat i zysków. Kto Twoim zdaniem jest najbardziej niebezpieczny? Kogo schwytać jako pierwszego?;
  • Myśl szybko i bądź gotowy podejmować niejednoznaczne moralnie decyzje - co, lub co ważniejsze - kogo poświęcisz, by dostać się do wrażliwych danych organizacji terrorystycznej?

Counter Terrorist Agency na Steam: https://store.steampowered.com/app/936490/Counter_Terrorist_Agency/

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na oficjalnej stronie, SteamieFacebooku oraz Twitterze.

Wszystkie materiały promocyjne są dostępne do pobrania TUTAJ.

Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=PqMSH087O9I&feature=youtu.be

O Play2Chill

Play2Chill (wcześniej WarSaw Games) to zespół składający się z przyjaciół pełnych pasji do tworzenia gier, muzyki oraz oprogramowania. Rozpoczynali swoją przygodę z elektroniczną rozrywką jeszcze za czasów silnika Painkiller, a dzisiaj, bogatsi o mnóstwo doświadczeń, projektują CounterTerrorist Agency. http://play2chill.com/

O Games Operators

Games Operators to wydawnictwo, które inwestuje, wydaje i promuje gry wideo. Firma wspiera powstawanie innowacyjnych i unikatowych produkcji, takich jak 911 Operator lub Radio Commander, dołączając do projektów na różnych etapach ich powstawania – od fazy koncepcyjnej po wsparcie dla niemal gotowych produktów. http://www.gameops.pl/

O GRZE:

Counter Terrorist Agency to gra strategiczna czasu rzeczywistego z elementami symulacji i zarządzania. Głównym mechanizmem rozgrywki jest rozwijanie i kierowanie organizacją antyterrorystyczną, aby zapobiec atakom na terenie całego świata, wykorzystując w tym celu nowoczesne narzędzia i techniki inwigilacji. Przenikaj do podejrzanych grup, podsłuchuj rozmowy telefoniczne i czytaj zaszyfrowane maile. Dzięki temu będziesz mógł połączyć wszystkie elementy układanki w całość i przedsięwziąć odpowiednie kroki. Pamiętaj jednak, że każda zła decyzja może kosztować życie setki obywateli. Wykorzystuj wszelkie dostępne środki, aby zatrzymać terrorystów kierujących się najróżniejszymi przesłankami – od religijnych fundamentalistów, przez skrajnie prawicowych aktywistów, a na niszczycielskich sektach i kartelach narkotykowych skończywszy. Zbieraj informacje i wykorzystuj je dla dobra ogółu, szukaj nowych rozwiązań i dbaj o to by Twoja Agencja rosła w siłę, aby jeszcze efektywniej dbać o światowe bezpieczeństwo.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk