• Odbierz prezent
CoinDeal ogłasza datę startu rynku futures! Handluj na dźwigni do 50x na parze BTC/PLN!

Temat derwatyw przewija się w działaniach giełdy CoinDeal już od jakiegoś czasu. W lipcu tego roku giełda dała nam możliwość przetestowania rynku instrumentów pochodnych zupełnie za darmo. Każdy użytkownik oraz nowicjusz na giełdzie, mógł zarejestrować się w kilka sekund na platformę DEMO CoinDeal Derivatves bez przechodzenia procesu KYC. Na start otrzymywaliśmy fikcyjny 1 BTC, na którym mogliśmy testować różne możliwości derywatyw jak: handel na limit order, stop order czy market order.

Sprawdź ofertę CoinDeal

 

Podczas trwania DEMO CoinDeal zorganizował konkurs dla osób, które osiągną najwyższy wolumen zysku co zdecydowanie było motywacją do przetestowania platformy. Do wygrania były atrakcyjne nagrody w postaci voucherów do sklepu Apple, które można było także wymienić na odpowiednią ilosć BTC lub CoinDeal Tokenów (CDL).

 

DEMO dobiegło końca, jednak nadchodzą dobre wieści od platformy. CoinDeal ogłosił datę startu oficjalnego rynku futures:

29 października 2020

Giełda już przed startem gwarantuje nam osobiste wsparcie i treści edukacyjne, elastyczny i intuicyjny interfejs transakcyjny oraz bezproblemowe transakcje pomiędzy CoinDeal Spot i CoinDeal Derivatives.

Rejestracja zajmie nam mniej niż minutę. Nie jest wymagane złożone KYC, a handlować możemy zacząć praktycznie od razu. Wystarczy podać nazwę użytkownika, adres e-mail, stworzyć bezpieczne hasło i już - czas zacząć handlować. Oczywiście, do tego będą nam potrzebne środki, którymi będziemy mogli tradować. Platforma będzie miała możliwosć wpłat w BTC oraz transakcji środków z rynku spotowego. CoinDeal zapewnia, że wszystkie kroki zostaną wyjaśnione w ich FQA.

Sprawdź ofertę CoinDeal

Warto przypomnieć również, że CoinDeal Derivatives oferuje nam jedną z najwyższych możliwych dźwigni do handlu na instrumentach pochodnych, bo możemy ustawić ją na aż 50x. Jest to również jedyna platforma futures na świecie, oferująca parę z polską złotówką. Na start możemu handlować na dwóch rynkach BTC/USD oraz BTC/PLN. Jednak CoinDeal zapowiada, że wraz z rosnącym zapotrzebowaniem użytkowników na platformie będą pojawiać się kolejne pary.

Patrząc na to jak CoinDeal motywował i zachęcał użytkowników do spróbowania swoich sił na wersji DEMO organizując atrakcyjny konkurs, możemy się niedługo spodziewać czegoś wyjątkowego również na oficjalnej platformie futures. Warto więc śledzić social media giełdy, aby być na bieżąco z nowościami i promocjami.

 


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk