• Odbierz prezent
CoinDeal Derivatives otwiera rynek futures z pierwszą na świecie możliwością grania na dźwigni BTC/PLN!
fot. freepik.com

CoinDeal Derivatives o rynku derywatyw mówi już od kwietnia, zapowiadając, że przygotują dla użytkowników wygodną i przejrzystą platformę, która umożliwi im granie na dźwigni do 50x na patrze BTC/PLN. Od środy 4.11, rynek futures CoinDeal Derivatives jest aktywny.

Zespół zdaje sobie sprawę jak ważna jest wiedza w świecie kryptowalut. Dlatego i przy podejściu do futures, rozpoczęli oni swoje działania od platformy DEMO. Każdy użytkownik oraz nowicjusz na giełdzie, mógł zarejestrować się w kilka sekund na platformę DEMO CoinDeal Derivatves bez przechodzenia procesu KYC. Na start otrzymywaliśmy fikcyjny 1 BTC, na którym mogliśmy testować różne możliwości derywatyw jak: handel na limit order, stop order czy market order.

Dnia 4 listopada CoinDeal Derivatives uruchamia trading LIVE na futures z dumą oferując nam pierwszą możliwość grania na dźwigni do polskiej złotówki. Swój kapitał można zwiększyć aż 50x. Giełda gwarantuje nam osobiste wsparcie poprzez LiveChat oraz treści edukacyjne, które mogą pomóc lepiej poznać świat kontraktów futures.

Rejestracji dokonamy w kilka minut. Wystarczy podać nazwę użytkownika, adres e-mail, stworzyć bezpieczne hasło oraz przejść KYC. Potem można zacząć tradować. Oczywiście, do tego będą nam potrzebne środki, którymi będziemy mogli tradować. Platforma posiada możliwosć wpłat w BTC oraz transakcji środków z rynku spotowego. CoinDeal Derivatives zapewnia, że wszystkie kroki zostaną wyjaśnione w ich FAQ.

CoinDeal Derivatives

CoinDeal Derivatives oferuje nam jedną z najwyższych możliwych dźwigni do handlu na instrumentach pochodnych, bo możemy ustawić ją na aż 50x. Jest to również jedyna platforma futures na świecie, oferująca parę z polską złotówką. Na start możemy handlować na dwóch rynkach BTC/USD oraz BTC/PLN. Jednak CoinDeal Derivatives zapowiada, że wraz z rosnącym zapotrzebowaniem użytkowników na platformie będą pojawiać się kolejne pary.


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk