• Odbierz prezent
Co wrzucić do portfela? Najlepsze pomysły inwestycyjne

Już w najbliższy wtorek, 27 lipca o godzinie 20:00 porozmawiamy o najciekawszych możliwościach inwestycyjnych na rynku. Będzie to doskonała okazja jeśli rozważasz zakup lub zastanawiasz się nad strategią rozegrania posiadanej przez siebie spółki bądź dowolnego innego instrumentu. Podczas tego wirtualnego spotkania przeanalizuję wybrane przez Ciebie aktywa i przedstawię swój pogląd na ich temat. Prowadzone w ten sposób webinary cieszą się dużą popularnością, dzięki czemu przejrzymy wiele ciekawych typów, które mogą się okazać lukratywną okazją inwestycyjną.

Jaki instrument dla Ciebie przeanalizować?

W najbliższy wtorek nadarzy się okazja, by przeanalizować interesujący Cię instrument. Może być to zarówno konkretna spółka, jak i dowolna para walutowa, surowiec, kryptowaluta lub inne wybrane przez Ciebie aktywo. Poprzednie spotkanie tego typu cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej zachęcam Cię do udziału. W trakcie webinaru pojawi się mnóstwo propozycji, które możesz rozważyć, jako uzupełnienie Twojego portfela inwestycyjnego. Spoglądając na wybrany przez Ciebie instrument, postaram się przedstawić potencjalne scenariusze, szanse oraz zagrożenia wynikające z przebiegu kursu na wykresie.

Zarezerwuj miejsce na webinarze

Czytałeś najnowszyt Magazyn Inwestor?

Co kwartał na światło dzienne wychodzi efekt naszej intensywnej pracy. Jest to ponad 100 stron, w których znajdziesz najgorętsze tematy na rynkach finansowych. Nie są to jednak analizy wykresów, a wiedza ponadczasowa, do której będziesz móc wracać w dowolnym momencie, a na pewno nie ulegnie ona przedawnieniu. Jeżeli jeszcze nie miałeś styczności z naszym Magazynem to zapraszamy Cię do naszego sklepu lub dowolnego Empiku w Polsce. Pamiętaj jednak, że tylko u nas możesz skorzystać z kodu rabatowego WEBINAR, dzięki któremu otrzymasz 20% zniżki na dowolne produkty znajdujące się w sprzedaży.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk