• Odbierz prezent
 Co to są rekomendacje giełdowe? DM mBanku SA mówi kupuj dla akcji WP Holding SA
fot. freepik.com

Skrót rekomendacji giełdowej biura maklerskiego DM mBanku SA dla spółki notowanej na giełdzie: WP Holding SA Analitycy domu maklerskiego DM mBanku SA, dnia 2022-01-17 00:00 wystawili rekomendację dla akcji WP Holding SA. Bieżąca cena akcji spółki oscyluje na poziomie 135 PLN, a cena docelowa jest ustalona na 160 PLN. Zespół analityczny firmy rekomendującej wystawił zalecenie kupuj.

X

Nazwa spółki

Firma rekomendująca

Data wystawienia

Zalecenia analityków

Aktualna cena

Kurs docelowy akcji

Najnowsza rekomendacja

WP Holding SA

DM mBanku SA

2022-01-17 00:00

kupuj

135

160

Ostatnia rekomendacja

WP Holding SA

DM mBanku SA

2021-08-25 00:00

kupuj

137

150

Czym w teorii jest rekomendacja giełdowa?

Zapewne każdy z Was przynajmniej raz zdążył już usłyszeć słowo rekomendacja giełdowa. Rekomendacja jest publikacją udostępnianą w określonych odstępach czasowych najczęściej autorstwa biura lub domu maklerskiego,instytucji kredytowej czy niezależnego analityka. Dokument taki powstaje głównie po to, aby wesprzeć akcjonariuszy w dokonywaniu jak najrozsądniejszych operacji. Nie jest tajemnicą fakt, że rekomendacje giełdowe nie zawsze są trafne, doświadczeni inwestorzy doskonale wiedzą, że aby móc sugerować się zaleceniami należy mieć spore pojęcie o giełdzie i rynkach finansowych. Definicja rekomendacji została zapisana w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Treść dokumentu powinna zawierać:

  • wykaz autorów,
  • datę sporządzenia,
  • okres obowiązywania,
  • zapis dotyczący do kogo kierowany jest materiał,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • zapis dotyczący zasad aktualizacji,
  • analizę działań danej spółki.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk