• Odbierz prezent
 Co to jest rekomendacja? DM BOŚ SA sugeruje kupuj dla akcji Jastrzębska Spółka Węglowa SA
fot. freepik.com

Analiza wystawionej rekomendacji dla spółki Jastrzębska Spółka Węglowa SA Analitycy domu maklerskiego DM BOŚ SA, dnia 2022-02-01 00:00 wystawili rekomendację dla akcji Jastrzębska Spółka Węglowa SA. Aktualne notowania akcji mieszczą się na poziomie 42.04 PLN, a cena docelowa została ustalona na 55 PLN. Zespół analityczny domu maklerskiego wystawił zalecenie kupuj.

X

Spółka, której dotyczy rekomendacja

Autor rekomendacji

Data sporządzenia dokumentu

Zalecenia analityków

Cena aktualna

Kurs docelowy

Aktualna rekomendacja

Jastrzębska Spółka Węglowa SA

DM BOŚ SA

2022-02-01 00:00

kupuj

42.04

55

Poprzednia rekomendacja

Jastrzębska Spółka Węglowa SA

DM BOŚ SA

2021-10-10 00:00

kupuj

55

70

Czym w teorii jest rekomendacja giełdowa?

Zapewne każdy z Was choć raz spotkał się z wspomnianym wyżej pojęciem. Rekomendacja jest publikacją okresową najczęściej autorstwa biura lub domu maklerskiego,instytucji kredytowej czy niezależnego analityka. Głównym celem powstawania takich publikacji jest pomoc inwestorom instytucjonalnym jak i klientom indywidualnym w obraniu odpowiedniego kierunku inwestycji. Nie jest kłamstwem to, że wystawione rekomendacje nie zawsze są trafne, należy tutaj wspomnieć o tym, że aby korzystać z zaleceń trzeba potrafić je odpowiednio ocenić, a co za tym idzie mieć wystarczające pojęcie o funkcjonowaniu giełdy i rynku akcji. Definicja rekomendacji giełdowej została zapisana w Rozporządzeniu Ministra Finansów.

 

Treść publikacji powinna zawierać:

  • imiona i nazwiska osób sporządzających tekst,
  • pełną datę publikacji materiału,
  • horyzont czasowy,
  • krąg adresatów,
  • zalecenia,
  • cenę docelową,
  • ustalone zasady aktualizacji,
  • oraz analizę biznesu.


Rekomendacje giełdowe

Tutaj znajdziesz materiały zawierające rekomendacje giełdowe i zalecenia analityków dla wszystkich spółek notownych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wystawiane są przez domy i biura maklerskie, w oparciu o wszelkie dane i sprawozdania finansowe udostępniane przez spółki akcyjne, analizę otoczenia oraz analizę biznesu. Wystawcy rekomendacji nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestorów oparte na udostępnianych zaleceniach. Treść rekomendacji dostarcza agencja informacyjna - Notoria Serwis.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk