• Odbierz prezent
Co się wydarzy na rynkach finansowych?

Najważniejsza giełda świata wyznacza kolejne historyczne maksima, ale czy tak będzie w nieskończoność? Może za rogiem czai się poważne niebezpieczeństwo? Zadajesz sobie takie pytanie? Jeżeli tak, to zapraszam na webinar analityczny, podczas którego zajmiemy się najpopularniejszymi instrumentami finansowymi. Spróbujemy przewidzieć, co może się wydarzyć w niedalekiej przyszłości. Będzie również sesja pytań i odpowiedzi, podczas której przeanalizuję dowolnie wybrany przez Ciebie instrument. Wirtualne spotkanie jak zwykle jest całkowicie bezpłatne dzięki partnerowi Admiral Markets. Zapraszam w najbliższą niedzielę, 24 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:00.

Sytuacja na rynkach finansowych

Za nami pierwsza prosta nowego roku. To doskonały moment, aby zastanowić się, co może przynieść nam ten 2021. Spojrzymy na wykresy zarówno z punktu widzienia długoterminowego, jak i prześledzimy sytuację krótkoterminową. Tradycyjnie nie zabraknie gotowych pomysłów i setupów do zagrania. W trakcie webinaru będę przedstawiał swoje podejście do rynków oraz tłumaczył w jaki sposób analizuję sytuację przed podjęciem decyzji inwestycyjnych. Nie zabraknie oczywiście czasu na sesję pytań i odpowiedzi. Jak już zdążyliście się przekonać, zawsze z ogromną przyjemnością odpowiadam na Wasze pytania, a także analizuję wyselekcjonowane przez Was typy. Tym razem również możecie na to liczyć!

Zarezerwuj swoje miejsce na bezpłatnym webinarze

Zdobądź dostęp do nagrań z webinarów

Jeśli przegapiłeś któryś z dotychczasowych webinarów, to nic straconego. Nagrywamy wszystkie wirtualne spotkania i udostępniamy je w formie oddzielnego produktu lub jako prezent przy zakupie rocznego kursu Akademia Inwestora. Korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, otrzymasz 20% zniżki w sklepie FXMAG.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk