• Odbierz prezent
Co dalej z ceną bitcoina? Byki szykują kontratak? Przed nimi ważna strefa oporu!

Sezon wakacyjno-urlopowy nie rozpieszcza inwestorów na rynkach kryptowalutowych, na których widocznie zmniejszyła się płynność w ostatnich tygodniach. Nie przeszkadza to jednak aktywnym uczestnikom do obserwacji kursu bitcoina do złotego BTC/PLN, która po prawdopodobnym zakończeniu ostatnich korekcyjnych spadków znajduje się przed ważną strefą na wykresie godzinowym.

Byki szykują kontratak? Przed nimi ważna strefa oporu! - 1

Rynke btc/pln na bitbay.net

Od rozegrania tej strefy

będzie zależał dalszy los obecnego odbicia wzrostowego, gdyż jej wyraźne i zdecydowane naruszenie może skutkować testem ostatnich lokalnych szczytów na poziomie 42 000 PLN. Z drugiej jednak strony, porażka byków w tej strefie ostudzi ich zapędy na podbijanie kursu BTC i może spowodować powrót do cyklu spadkowego i znanych już nam poziomów wsparcia technicznego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, o jakiej strefie jest mowa oraz zapoznać się z najnowszym scenariuszem rynkowym dla Bitcoina, zapraszamy do oglądania poniższego materiału video!

Notowania: BTCUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Sebastian Seliga

Aktywny trader na rynku forex, rynku kryptowalut, rynku towarowym i akcyjnym. Były prop-trader na amerykańskich rynkach akcji. Wieloletni analityk rynków finansowych, ekspert metod inwestycyjnych bazujących na teorii fal Elliott’a i geometrii Fibonacciego. Analityk BitBay oraz no.1 na polskiej wersji portalu TradingView.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk