• Odbierz prezent
Co dalej na giełdach? Indeksy, akcje, surowce, waluty, kryptowaluty- webinar inwestycyjny

Już w najbliższą niedzielę, 15 listopada 2020 roku, o godzinie 20:00, odbędzie się wirtualne spotkanie podczas którego poszukamy nowych okazji inwestycyjnych na kolejny tydzień. Dzięki współpracy z brokerem AVATRADE, udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny. Jeśli natomiast nie jesteś w stanie być z nami w tym terminie, to dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor będzie dostępne nagranie z tego wydarzenia.

Indeksy, akcje, surowce, waluty, kryptowaluty

W ostatnim czasie rynki finansowe zachwycają zmiennością. Ogromne spadki oraz dynamiczne ruchy wzrostowe, to istny raj dla traderów. Jednak w takich okolicznościach można zarówno bardzo szybko zarobić, jak i stracić pieniądze. Na najbliższym webinarze zastanowimy się, czy obecna fala wzrostowa jest trwałym trendem, czy niebawem dojdzie do kolejnego załamania. Emocje rozpala również kryptowaluta bitcoin, która znajduje się w niewielkiej odległości od swojego ATH (all time high). Czy uda jej się pobić szczyt wszechczasów? Również na to pytanie poszukamy odpowiedzi w najbliższą niedzielę.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA WEBINAR

Jak uzyskać dostęp do kilkunastu strategii tradingowych?

W trakcie około 50 godzin dotychczasowych webinarów, przedstawiliśmy kilkanaście strategii inwestycyjnych. Wiedza ta jest całkowicie darmowa dla wszystkich prenumeratorów magazynu inwestor. Co więcej, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR, koszt rocznej prenumeraty to niespełna 80 zł.

UZYSKAJ DOSTĘP DO KILKUNASTU STRATEGII INWESTYCYJNYCH


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk