• Odbierz prezent
Co będzie miało wpływ na kurs dolara USD oraz innych walut? Dzień na rynku

Nie wydaje się, aby kalendarz makro był dziś na pierwszym planie. Dane z rynku pracy Wielkiej Brytanii mogą dostarczyć ważnych informacji dla Banku Anglii, ale przy całym zamieszaniu związanym z wyborami i implikacjami dla brexitu raport jest spychany na dalszy plan. W USA produkcja przemysłowa i dane z rynku mieszkaniowego powinny mieć niewielki wpływ na kurs dolara USD, kiedy Fed jasno sygnalizuje brak chęci do zmiany polityki. Poza tym mamy dane o produkcji z Kandy i decyzja ws. stóp procentowych na Węgrzech. Usłyszmy też komentarze z Fed, EBC i BoE.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Dzień na rynku, dzień w TMS Nonstop: 17 XII - 1

Po więcej aktualności rynkowych zapraszamy do serwisu analitycznego TMS NonStop. Jest to platforma dla aktywnych inwestorów, którzy poszukują informacji na temat bieżącej sytuacji na rynkach finansowych. W serwisie użytkownicy znajdą zarówno kalendarz rynkowy, dane makroekonomiczne aktualizowane w czasie rzeczywistym, jak i komentarze analityków. Informacje z TMS NonStop można także znaleźć w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers.

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Konrad Białas

Główny Ekonomista TMS Brokers Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Odpowiedzialny za analizę fundamentalną walut G10 i rynków wschodzących. Zwycięzca rankingu Bloomberga na najtrafniejsze prognozy walutowe (Q32015) oraz laureat I miejsca w rankingu Pulsu Biznesu dla prognoz EUR/PLN, USD/PLN i CHF/PLN (marzec 2016 r.). Komentator wydarzeń ekonomicznych w telewizji i prasie

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk