• Odbierz prezent
CM International NewConnect

Na rynku NewConnect pojawiła się nowa spółka. CM International działa na rynku medycyny estetycznej i usług kosmetycznych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń, które są wykorzystywane w tej branży.

 

24 kwietnia 2019 roku spółka CM International S.A. zadebiutowała na NewConnect. Jest to piąty debiut na tym rynku w 2019 roku. W ramach oferty prywatnej na rynek NewConnect wprowadzono 3000 akcji serii C. Wartość oferty wyniosła 120 000 zł.

Spółka CM International działa na rynku medycyny estetycznej. W ramach swej działalności zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem, produkcją i dystrybucją urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych. Produkty spółki mają zastosowanie w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA na całym świecie.

CM International ma w swej ofercie 9 typów urządzeń kosmetycznych, które dzięki swojej budowie modułowej mogą być dostarczane jako urządzenia pojedyncze lub wielofunkcyjne. Spółka jest również twórcą innowacyjnego urządzenia M3, które korzysta z IoT (Internet Rzeczy).

W ramach swego modelu biznesowego spółka współpracuje z dystrybutorami handlowymi działającymi na danym obszarze czy kraju. Odbiorcami urządzeń spółki są w pierwszej kolejności dystrybutorzy, którzy następnie docierają z jej ofertą do klientów, którymi są salony kosmetyczne, salony SPA, salony piękności, hotele, kliniki dermatologiczne, gabinety specjalistyczne, centra medyczne, centra odnowy biologicznej i inne podmioty rynku medycyny estetycznej i kosmetycznej. Jak do tej pory spółka dostarczyła ponad 1,5 tys. urządzeń do odbiorców finalnych w 54 krajach na całym świecie.

Debiut spółki na rynku NewConnect należy do udanych. Kurs odniesienia wynosił 27,6 zł. Na otwarciu kurs akcji spółki wyniósł 35 zł, a w trakcie dalszej sesji sięgnął 40 zł, co oznacza wzrost o ponad 44%.

Czytaj także: Massmedica - spółka, która chce zatrzymać czas debiutuje na NewConnect

W czwartek 18 kwietnia na NewConnect zadebiutowała spółka biotechnologiczno-medyczna Massmedica. Czym się zajmuje i co warto o niej wiedzieć?   Massmedica jest warszawską spółką założoną w 2011 r., działającą w branży medycyny rekonstrukcyjnej, regeneracyjnej oraz estetycznej. Zajmuje się dystryb.. Czytaj
Massmedica - spółka, która chce zatrzymać czas debiutuje na NewConnect


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk