• Odbierz prezent
CLOUD TECHNOLOGIES S.A.: Szacunkowa miesięczna dynamika sprzedaży danych do kluczowych klientów za lipiec 2023 roku (2023-09-18 23:00)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr20/2023
Data sporządzenia:2023-09-18
Skrócona nazwa emitenta
CLOUD TECHNOLOGIES S.A.
Temat
Szacunkowa miesięczna dynamika sprzedaży danych do kluczowych klientów za lipiec 2023 roku
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Cloud Technologies S.A. ("Spółka") informuje, iż szacunkowa miesięczna dynamika sprzedaży danych do kluczowych klientów za lipiec 2023 roku wynosi +57% w ujęciu rok do roku. Prezentowana wartość ma charakter szacunkowy i może ulec zmianie w przyszłości po otrzymaniu kompletu raportów sprzedażowych od kontrahentów. Pełna treść raportu wraz z dodatkowymi informacjami na temat sposobu kalkulacji wskaźnika oraz danymi referencyjnymi znajduje się w załączniku.

W ocenie Zarządu wskaźnik odzwierciedla rzeczywiste tempo rozwoju biznesu oraz oddaje aktualną koniunkturę rynkową. Celem prezentacji wskaźnika jest przekazanie akcjonariuszom możliwie najświeższych informacji, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla wyników finansowych grupy kapitałowej.

Intencją spółki jest regularne prezentowanie wskaźnika w okresach miesięcznych, najpóźniej w ciągu 60 dni od końca miesiąca, którego dotyczy. Relatywnie długi termin wynika ze specyfiki rynku reklamy internetowej oraz jest związany z harmonogramem przekazywania raportów sprzedażowych przez kontrahentów.

Analizując wskaźnik należy pamiętać, że ma on charakter szacunkowy i w związku z tym może różnić się od finalnych wyników finansowych przekazywanych w raportach okresowych. Wskaźnik dotyczy wyłącznie kluczowych klientów, a więc wysokość sprzedaży i tym samym jej dynamika dla całego segmentu może być inna. W szczególności należy mieć też na uwadze przesunięcia w okresach fakturowania oraz wynikające z tego różnice kursowe.
Załączniki
PlikOpis
Szacunkowa miesięczna dynamika sprzedaży danych do kluczowych klientów za lipiec 2023 roku.pdf
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

CLOUD TECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
CLOUD TECHNOLOGIES S.A.Informatyka (inf)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
05-075Warszawa
(kod pocztowy)(miejscowość)
Żeromskiego7
(ulica)(numer)
+48 225353050+48 225353070
(telefon)(fax)
biuro@ct.plwww.ct.pl
(e-mail)(www)
9522106251142886479
(NIP)(REGON)

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2023-09-18Piotr PrajsnarPrezes Zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk