• Sklep
  • Odbierz prezent
Cinkciarz.pl po raz kolejny liderem rankingu agencji Bloomberg

Portal Cinkciarz.pl zajął czołowe miejsca, trafnie typując kursy wielu par walutowych w prestiżowym rankingu agencji Bloomberg. Konkurowały w nim najważniejsze instytucje finansowe na świecie.
 
Analitycy Cinkciarz.pl już po raz kolejny zwyciężyli w klasyfikacji w zakresie prawidłowych prognoz kursów walut. Tym razem obejmowała ona zmiany notowań w ostatnim kwartale 2018 r.
 
Specjaliści reprezentujący Cinkciarz.pl wspięli się na najwyższe miejsce w rankingu Bloomberga, uwzględniając sumarycznie region Ameryki Łacińskiej oraz parę dolar amerykański z peso argentyńskim. Analitycy portalu zajęli również drugie miejsce w kontekście par: dolar amerykański z peso chilijskim oraz kolumbijskim.
 
Argentyńska waluta straciła w sumie 74 proc. na wartości w latach 2016-2018, ale to prawdopodobnie nie koniec problemów peso. — Można się spodziewać, że do końca roku może stracić jeszcze 26 proc. i tym samym spaść do poziomu 50 peso za dolara. Sytuacja nieco przypomina transformację gospodarczą, którą na przełomie lat 80. i 90. przechodziła Polska
 
Cinkciarz.pl precyzyjnie prognozował również wartości walut z regionu EMEA. Tworzą go kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. W zbiorczym podsumowaniu analitycy portalu uplasowali się tutaj na czwartej pozycji. Równocześnie zwyciężyli oni w rankingu ustalanym dla pary dolar amerykański i szekel izraelski. Dodatkowo zajęli drugie miejsca w klasyfikacjach dla par: dolar z koroną czeską i dolar z forintem.
 
Trzecie miejsca przypadły portalowi w parach walutowych: euro i złoty, dolar i korona szwedzka, dolar i korona norweska, a także euro i jen. Do lokat w czołówce należy także piąte miejsce w zmianach kursów złotego w relacji z dolarem.
 
Portal Cinkciarz.pl udostępnia klientom wymianę walut, przekazy pieniężne, płatności, a także transakcje na rynku Forex. Dostawcami poszczególnych usług są spółki wchodzące w skład grupy Conotoxia Holding.


Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Firma jest partnerem Chicago Bulls i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk