• Sklep
  • Odbierz prezent
Cinkciarz uruchamia kolejną metodę płatności - UnionPay
Portal Cinkciarz.pl uruchamia kolejną metodę płatności dla przekazów pieniężnych oraz wymiany walut.

UnionPay (znany także jako China UnionPay, CUP lub UPI) jest jednym z największych na świecie wydawców kart płatniczych. Wydał ich już ponad 6 mld. Największą popularnością cieszą się w Chinach. Są one używane nie tylko na terenie kraju, ale także do płatności międzynarodowych.

Czytaj także: Aktualna promocja w sklepie FXMAG

Jest kilka książek, z którymi powinieneś się zapoznać rozpoczynając swoją inwestycyjną przygodę. Jedną z nich jest książka "Inwestycje walutowe dla Bystrzaków".  Autorem publikacji jest Brian Dolan. Cena książki wynosi 49,00 zł.   UWAGA! Możesz mieć tą książkę ZA DARMO! Możesz nabyć książkę za 0.. Czytaj
Aktualna promocja w sklepie FXMAG


Portal Cinkciarz.pl udostępnia usługi finansowe w 26 walutach. Aby opłacić przekazy pieniężne lub transakcje wymiany walut można korzystać z wielu dostępnych metod płatności, w tym Google Pay lub Apple Pay. Wśród udostępnionych w ostatnim czasie metod znajdują się również popularne w wielu europejskich krajach Sofort (obecnie Klarna), iDEAL i Entercash. Błyskawiczne opłacanie transakcji jest również możliwe dla osób korzystających z kart debetowych lub kredytowych wydawanych przez Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, Discover, Diners Club, Bancontact, Cartes Bancaires.

Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl dostarcza usługę internetowej wymiany walut klientom indywidualnym i biznesowym. Serwis wyróżniają atrakcyjne kursy walut oraz szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Użytkownik ma możliwość wyboru modelu transakcyjnego oraz narzędzi dopasowanych do jego preferencji. Firma jest partnerem Chicago Bulls i Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk