• Odbierz prezent
Ciekawe setupy rynkowe nadchodzącego tygodnia- webinar inwestycyjny

W niedzielę, 8 listopada 2020 roku, o godzinie 20:00, odbędzie się webinar inwestycyjny, podczas którego zrobimy przegląd rynków, w poszukiwaniu ciekawych okazji inwestycyjnych. Najbliższe spotkanie jest współtworzone wraz z brokerem TICKMILL i będzie ono całkowicie bezpłatne.

Nowy cykl webinarów FXMAG

W każdą niedzielę o godzinie 20:00 zapraszamy na webinar poświęcony w całości aktualnej sytuacji rynkowej. W trakcie jego trwania będziemy poszukiwali okazji inwestycyjnych na kolejny tydzień. Niedziela jest doskonałym dniem do takich przygotowań, ponieważ na wykresach mamy podomykane świeczki tygodniowe, natomiast dzięki temu, że większość rynków jest zamknięta, jesteśmy w stanie spoglądać na wykres z tak zwaną chłodną głową.

Co zrobić by wziąć udział w webinarze

Zachęcam do zapoznania się z harmonogramem nadchodzących darmowych webinarów, które rozpisaliśmy na cały listopad. Każda osoba może się zapisać na dowolną ilość wybranych przez siebie wirtualnych spotkań.

Zapisz się na webinar 

Archiwum nagrań z webinarów

W trakcie dotychczasowych wirtualnych spotkań przedstawialiśmy ogromną ilość gotowych strategii inwestycyjnych. Jest to więc potężna dawka wiedzy. Nie mogliśmy sobie pozwolić, aby ona przepadła, dlatego wszystkie webinary były nagrywane. Jeżeli chcesz nadrobić zaległości, to zostań prenumeratorem magazynu INWESTOR, a w prezencie otrzymasz bezpłatny dostęp do całej, ponad 40-godzinnej bazy. Co więcej, korzystając z kodu rabatowego WEBINAR w sklepie FXMAG naliczona zostanie zniżka w wysokości 20%.

Skorzystaj z 20% rabatu WEBINAR


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk