• Odbierz prezent
CI Games: 4 czerwca premiera Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na najnowszą oraz poprzednią generację konsol i PC
fot. freepik.com

CI Games ustaliło datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Najnowsza część snajperskiej serii zadebiutuje na całym świecie 4 czerwca br. W dniu premiery tytuł będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Już teraz trwa przedsprzedaż wersji fizycznej gry na konsole obecnej i poprzedniej generacji.

- Najnowszy Snajper ukaże się na nową generację konsol i wykorzysta ich możliwości techniczne. Widzimy coraz większy udział w sprzedaży premierowych gier na najnowsze platformy, a z drugiej strony dostępnych dotychczas gier jest wciąż niewiele. Jestem przekonany, że jednoczesna premiera na wszystkie duże konsole stacjonarne oraz PC przełoży się pozytywnie na nasze wyniki – mówi Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games.

W dniu ogłoszenia daty premiery gry, Spółka przedstawi pierwszy gameplay Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Nowy zwiastun pokazuje wejście w nową generację dla najlepiej sprzedającej się serii Sniper Ghost Worrior. SGWC 2 pozwoli graczom na oddawanie ekstremalnie długich strzałów – na ponad 1000 metrów. Jako tytułowy strzelec – Raven, gracze będą mogli używać prawdziwego sprzętu i arsenału na rozległym terenie działań, by eliminować swoje cele na różne sposoby.

Rozpoczęła się także przedsprzedaż wersji fizycznej gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Przedpremierowe zamówienie zapewni graczom dostęp do ekskluzywnych broni oraz skórek. Dodatkowa zawartość jest dostępna u wybranych sprzedawców. Sugerowana cena SGWC 2 wynosi 149,99 zł na wszystkich konsolach oraz 99,99 zł na PC.

Sniper Ghost Warrior to bestsellerowa seria strzelanin pierwszoosobowych wszech czasów, której wszystkie części sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 11 mln egzemplarzy. Gry należące do najpopularniejszej marki CI Games, kładą nacisk na działania strzelca wyborowego, SGWC 2 ma być jej najbardziej emocjonującą częścią. Spółka zapowiada dalszy rozwój Sniper Ghost Warrior.

Więcej informacji na temat SGWC 2 dostępnych jest na stronie: www.SniperGhostWarriorContracts2.com

***

Główne cechy gry:

  • Strzelanie długodystansowe - teraz można wyeliminować cel z ponad 1000 metrów
  • Pełna napięcia kampania dla jednego gracza osadzona na współczesnym Bliskim Wschodzie Pięć olbrzymich interaktywnych map-piaskownic, pozwoli graczom na różne podejścia do realizacji zadania
  • Nowy poziom realizmu z autentycznymi replikami broni i gadżetów, które można dostosować do swojego stylu rozgrywki
  • Wiele możliwości osiągnięcia celu, system nagród i osiągnięć gwarantują, że każdą misję można rozgrywać wielokrotnie
  • Nowa generacja Snipera: ulepszona grafika, natywna rozdzielczość 4K oraz krótsze czasy ładowania sprawiają, że Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie najładniejszą odsłoną serii
  • Bardziej inteligentni przeciwnicy z ulepszoną taktyką

O CI Games

CI Games to niezależny globalny deweloper i wydawca gier wideo ze studiami produkcyjnymi w Warszawie, Barcelonie, Bukareszcie i Stanach Zjednoczonych. Założona w 2002 r. spółka jest znana na świecie z serii Sniper Ghost Warrior (ponad 11 mln sprzedanych egzemplarzy), czy Lords of the Fallen (ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy). W 2018 r. CI Games powołało spółkę córkę - United Label, która skupia się na produkcji mniejszych, ale ambitnych gier jak np. Röki, Eldest Souls, czy Tails of Iron.

Do zespołu dołączyli ostatnio weterani branży z Hexworks, którzy specjalizują się w grach z gatunku action-RPG i pracują nad Lord of the Fallen 2 – największą produkcją CI Games w historii spółki.

Więcej informacji można znaleźć na www.cigames.com


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk