• Odbierz prezent
Cherrypick Games rozpoczną prace nad nową grą

Spółka stworzy własną wersję Solitaire

Cherrypick Games, notowany na NewConnect deweloper gier mobilnych, rozpoczyna pracę nad nową produkcją. Spółka znana z gier dla kobiet, tym razem zaoferuje własną wersję Solitaire, czyli popularnego na całym świecie pasjansa. Projekt Cherrypick Games trafi na rynek w Q2 2020 roku.

- Solitaire w różnych wersjach to jedna z najbardziej znanych gier karcianych na świecie. Najpopularniejsza obecnie odmiana klasycznego pasjansa – TriPeaks – jest adoptowana przez coraz większą liczbę producentów gier free-to-play. Tytuły te świętują sukcesy w top listach najbardziej dochodowych gier mobilnych, niektóre z nich generują nawet kilkadziesiąt tysięcy USD dziennie. Dobrymi przykładami są Solitaire: Grand Harvest od Supertreat, czy Solitaire: TriPeaks od GSN Games. Wyniki tych projektów udowadniają, że trend na takie gry wciąż trwa i mimo że pasjans jest jedną z najstarszych układanek karcianych, nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Także my zaoferujemy graczom naszą wersję pasjansa w gatunku TriPeaks, w której zadbamy o ich dobrą zabawę w konwencji free-to-play. Szykujemy sporo niespodzianek, aby użytkownicy chętnie wracali do stworzonej przez nas rozgrywki. – informuje Marcin Kwasnica, prezes Cherrypick Games.

Cherrypick Games rozpoczną prace nad nową grą - 1

Przy tworzeniu własnej wersji pasjansa Cherrypick Games nie wyklucza współpracy z zewnętrznym, międzynarodowym partnerem. Gra zostanie wydana na kilku platformach. Premiera tytułu planowana jest w Q2 2020 roku.

O SPÓŁCE:

Cherrypick Games S.A. zostało założone przez zespół weteranów branży gamingowej z ogromnym doświadczeniem w tworzeniu i sprzedaży gier na wszystkie wiodące platformy sprzętowe. Zespół łączy pasję do gier i wizję tworzenia produktów najwyższej jakości, co pozwala mu realizować własną misję: produkcję najlepszych gier Free2Play.

Celem, który postawiło przed sobą Cherrypick Games S.A. jest osiągnięcie pozycji wydawcy o międzynarodowym znaczeniu, którego produkty prezentują najwyższą światową jakość.

Firma od początku swojego istnienia współpracuje m.in. z Apple, Google, Amazon, Tencent, BandaiNamco. Ma też status dewelopera i wydawcy Sony Playstation i Microsoft XBOX.

Najważniejsze produkcje spółki to m.in.: My Beauty Spa: Stars & Stories i My Hospital. Łącznie tytuły spółki zanotowały już ponad 22 mln pobrań.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk