• Odbierz prezent
Chcesz zarobić na polskich akcjach ?

Planujesz inwestycje na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, ale nie wiesz którą spółkę wybrać? Może chcesz rozpocząć swoją przygodę z rynkami finansowymi od jednej z najłatwiejszych form, czyli handlu akcjami, lecz nie wiesz jak się za to zabrać? Już w najbliższą niedzielę, 9 maja, o godzinie 20:00, będziemy mieli coś specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy na webinar, podczas którego profesor Krzysztof Borowski przedstawi analizę interesujących jego zdaniem spółek na GPW. Oczywiście spotkanie będzie miało charakter edukacyjny, dzięki czemu zaprezentowane sposoby oraz przedstawione wskaźniki analizy technicznej, możesz wykorzystać do swojej obecnej strategii inwestycyjnej na dowolnym rynku.

O czym będzie webinar?

Zaprezentowana zostanie analiza techniczna wybranych spółek z GPW w Warszawie, które rokują na najbliższe sesje. Będą to te spółki, których sytuacja techniczna jest interesująca. W czasie spotkania wykorzystane zostaną następujące narzędzia analizy technicznej: linie trendu, wstęgi Bollingera średnie ruchome, wskaźniki i oscylatory (MACD, ROC, RSI, Stochastic, DI(+)/DI(-), Akumulacja/Dystrybucja, A/D Chaikina). Jeśli starczy czasu, omówione zostaną spółki zgłoszone przez uczestników webinaru.

Sylwetka Krzysztofa Borowskiego

Prof. dr hab. Krzysztof Borowski jest związany z rynkiem kapitałowym od początku lat 90-tych XX w. Pracował zarówno na rynkach zagranicznych jak i krajowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianej bankowości inwestycyjnej, a zwłaszcza w analizie technicznej i fundamentalnej, inwestycjach alternatywnych oraz finansach behawioralnych. Aktualnie jest zatrudniony na stanowisku eksperta w NBP oraz profesora w Szkole Głównej Handlowej. W tym ostatnim miejscu pracy prowadzi wykłady z analizy technicznej i fundamentalnej, bankowości inwestycyjnej i finansów behawioralnych na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych studiach z Bankowości inwestycyjnej (https://ssl-oferta.sgh.waw.pl/pl/studiapodyplomowe/bankowosci-inwestycyjnej/Strony/default.aspx). Autor wielu monografii i artykułów z obszaru rynku finansowego oraz ponad 30 tys. analiz technicznych dla klientów biur maklerskich.
Autor książek:
1. Manipulacja i wykorzystanie przewagi informacyjnej na rynku finansowym
2. Historia bankowości inwestycyjnej. Zarys
3. Metody inwestowania na rynkach finansowych
4. Analiza techniczna. Średnie ruchome, wskaźniki i oscylatory
5. Analiza fundamentalna. Metody wyceny przedsiębiorstwa. Podręcznik

Zapisz się na bezpłatny webinar

Chcesz nadrobić zaległości i obejrzeć wcześniejsze webinary?

Dotychczas zorganizowaliśmy już ponad 100 webinarów edukacyjnych, do których możesz uzyskać dożywotni dostęp. Oferujemy go w prezencie przy zakupie Akademii Inwestora lub jako osobny produkt w sklepie FXMAG. Możesz teraz skorzystać z kodu rabatowego MAJOWKA, który obniża cenę aż o 30%. Działa on na wszystkie nasze produkty- także Prenumeratę i pojedyncze wydania Magazynu Inwestor.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk