• Odbierz prezent
Chcesz wyznaczyć wsparcia i opory? Możesz wykorzystać zniesienia Fibonacciego

Większość traderów poszukuje na rynku punktów zwrotnych. Pozostała część pragnie dołączyć do obowiązującej tendencji. Niezależnie jaka jest Twoja strategia, to zniesienia Fibo są w stanie Ci w tym pomóc. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz rozumieć tę metodę oraz poprawnie ją wykorzystywać. Pamiętaj bowiem, że każde narzędzie, które chcesz zaaplikować do swojego trading planu, musi być najpierw szczegółowo sprawdzone i przeanalizowane. Czy zniesienia Fibonacciego są warte uwagi? Sprawdzimy to w najbliższą środę, 10 marca, o godzinie 20:00. Partnerem tego spotkania będzie broker Orbex, a uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatne.

Zniesienia Fibonacciego

Lubisz mieć na wykresie wyznaczone konkretne miejsca, w których powinien się pojawić popyt i kontynuować trend wzrostowy? Może chcesz dołączyć się do załamania rynkowego, ale nie wiesz jak to zrobić? W obu tych przypadkach z pomocą przychodzą zniesienia Fibonacciego. Dzięki nim, jesteś w stanie wyznaczyć poziomy, na których powinna się pojawić reakcja cenowa, pomimo że nie wynika to ze standardowych wsparć i oporów. W jaki sposób korzystać z tego narzędzia oraz w jakich sytuacjach można mu zaufać, a kiedy należy zachować szczególną ostrożność? Wszystkimi tymi zagadnieniami zajmiemy się podczas tego webinaru tradingowego.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Akademia Inwestora w mocno obniżonej cenie

Możesz dołączyć do naszego flagowego projektu, którym jest Akademia Inwestora. Ten roczny kurs, kompleksowo przygotuje Cię do zmagań rynkowych. Będziesz mieć świadomość jakie niebezpieczeństwa na Ciebie czekają, a także jakie masz możliwości, by się im przeciwstawić. Otrzymasz wiedzę na temat wszystkich klas aktywów, dzięki czemu będziesz w stanie świadomie wybrać rynek idealny dla Ciebie. Dodatkowo otrzymasz dostęp do nagrań z webinarów. Gdyby tego było mało, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 40%. Wystarczy, że wpiszesz kod WIOSNA podczas zamówienia.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk