• Odbierz prezent
Chcesz śledzić najtrafniejsze prognozy kursu euro do złotego EUR/PLN? Koniecznie śledź komentarze analityków TMS Brokers!

Już po raz trzeci z kolei, analitycy Domu Maklerskiego TMS Brokers zostali laureatami globalnego zestawienia agencji Bloomberg. Eksperci okazali się najlepsi w zakresie prognoz związanych z parą walutową EUR/PLN.

Chcesz zarabiać na swoich analizach, ideach, komentarzach? 

SPRAWDŹ

Agencja Bloomberg opublikowała właśnie globalny ranking trafności prognoz EUR/PLN w pierwszym kwartale 2019 roku. Zespół analityków TMS Brokers zajął w tym zestawieniu pierwsze miejsce z wynikiem 93,33 punktów na 100 możliwych. Laureat drugiego miejsca zdobył prawie 20 punktów mniej. Warto dodać, że nie jest to pierwsze tego typu wyróżnienie TMS Brokers – w poprzednim kwartale zespół również był pierwszy, podczas gdy w trzecim kwartale 2018 roku wywalczył drugie miejsce w tym rankingu.

Analitycy TMS odnoszą sukcesy także w krajowych zestawieniach. Zajęli czwarte miejsce w rankingu trafności prognoz EUR/PLN w konkursie Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, a najtrafniej prognozowali kurs USD/PLN. Ponadto, Bartosz Sawicki, Kierownik Departamentu Analiz w TMS Brokers, jest zdobywcą statuetki Invest Cuffs w kategorii „Analityk Roku 2019”, pierwszego miejsca w Portfelu Foreksowym „Parkietu” 2018 - zestawieniu analityków foreksowych, których prognozy najczęściej się sprawdzają – a także laureatem rankingu analityków surowcowych „Pulsu Biznesu”.

Prognozy i komentarze analityków TMS Brokers można znaleźć na serwisie analitycznym dla inwestorów TMS NonStop.

 

Notowania: Kurs euro do złotego EURPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURPLN/

TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk