• Odbierz prezent
Chcesz rozpoznać w którą stronę pójdzie rynek ?

Już dzisiaj wieczorem postaram się odpowiedzieć na jedno z najczęściej powtarzających się pytań. O co konkretnie chodzi? Oczywiście jak rozpoznać czy czekają nas wzrosty, czy spadki na danym instrumencie? Dla początkujących jest to czarna magia i wróżenie z fusów. Dla przyszłych bankrutów zagadnienie absolutnie banalne, ponieważ oni zawsze są pewni swego i nie akceptują pomyłek. Tak się dzieje aż do pierwszego błędu, który kończy ich przygodę z rynkami finansowymi. Jak w takim razie powinniśmy podejść do tematu? Zapraszam we wtorek 28 kwietnia, o godzinie 20:00. Spotkanie tworzymy wraz z partnerem Orbex, dzięki czemu jest ono całkowicie bezpłatne.

W którą stronę pójdzie rynek?

Jednym z najczęstszych pytań, które zadają początkujący jest- czy kurs wzrośnie, czy spadnie? Oczywiście taka wiedza, może Cię doprowadzić do bogactwa, dlatego bardzo dużo czasu i energii poświęcasz na znalezienie sposobu na przewidzenie zachowania ceny. Spróbujemy się tego nauczyć, ale jeszcze ciekawsza będzie inna wiadomość. Wcale nie musisz wiedzieć, co się wydarzy na rynku, by systematycznie zarabiać. Trudno w to uwierzyć? Postaram Ci się to wyjaśnić podczas tego webinaru.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Skorzystaj z rewelacyjnych rabatów przed majówką

W najbliższych dniach będziesz mieć sporo czasu, który można wykorzystać na edukację finansową. Mamy dla Ciebie dwie propozycje:

Akademia Inwestora- roczny kurs skutecznego poruszania się po rynkach finansowych. Teraz możesz go nabyć aż 40% taniej, korzystając z kodu rabatowego APRIL. Dodatkowo otrzymasz w prezencie dostęp do archiwum ponad 100 webinarów edukacyjnych, dzięki którym stworzysz własną, skuteczną strategię inwestycyjną.

Magazyn Inwestor- 130 stron najgorętszych tematów ze świata finansów. Z kodem rabatowym LEKTURA, zdobędziesz prenumeratę o 30% taniej.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk