• Odbierz prezent
Chcesz nauczyć się inwestować na rynkach finansowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Profesjonaliści prosto o inwestowaniu
fot. freepik.com

Konferencja Online XTB

Chcesz nauczyć się inwestować na rynkach finansowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Znajdujesz wiele informacji i strategii, ale nie wiesz, które są wiarygodne, a może masz już doświadczenie, ale chcesz dowiedzieć się, jak inwestują inni?

Weź udział w bezpłatnej konferencji online XTB Investing Day, podczas której 16 ekspertów opowie Ci w prosty sposób o swoim podejściu do inwestowania!

Pierwsza taka konferencja, gdzie kładziemy nacisk na prosty sposób przekazywania wiedzy inwestorom, zarówno tym początkującym, jak i tym z większym doświadczeniem na rynku.

Zapraszamy na transmisję online już 30 marca o godz. 10:00.

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Profesjonaliści prosto o inwestowaniu - 1

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Poznasz doświadczonych praktyków rynku, którzy pomogą Ci odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zacząć swoją przygodę z inwestowaniem na rynkach finansowych?
  • Jakie strategie inwestycyjne stosują profesjonaliści?
  • Jaka sytuacja panuje na globalnych rynkach finansowych?
  • Jak wykorzystać analizę techniczną w inwestycjach?
  • Jak zbudować pasywny portfel inwestycyjny?

Wystąpią m.in: Marcin Iwuć, Maciej Samcik, dr Przemysław Kwiecień, Rafał Glinicki, Mieczysław Siudek, Piotr Głowacki, Radosław Chodkowski, Grzegorz Moskwa, Bartosz Szyma, Marcin Tuszkiewicz, dr Wojciech Świder i 5 innych wybitnych ekspertów rynków finansowych.

Zapowiedź konferencji:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach. Autora możesz obserwować na LINKEDIN FACEBOOK TWITTER

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk