• Odbierz prezent
Chcesz inwestować z trendem? To zachowanie rynku może Ci pomóc

Już w najbliższą środę, 7 października 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Dowiesz się z niego o nietypowym wykorzystaniu dywergencji na rynku, które wspomaga inwestowanie z trendem.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Być może słyszałeś o pojęciu dywergencji i kojarzy Ci się ona z grą „pod prąd”. Jest jednak inne zastosowanie dywergencji, o którym dowiesz się z tego webinaru. Nauczysz się jak identyfikować na wykresie ukryte dywergencje oraz jak je wykorzystywać do gry z trendem. Poznasz wskaźnik, który to umożliwia. Uzyskasz w ten sposób dodatkowe potwierdzenie wejścia w pozycję i cenny dodatek do swojej strategii. Wszystko wyjaśnione i pokazane na rzeczywistych wykresach różnych instrumentów.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.


Zapraszamy na najbliższe spotkanie edukacyjne! Poruszymy w nim kolejne zagadnienie związane z tradingiem na takich rynkach jak: akcyjny, walutowy, surowców czy też kryptowalut. Webinar tradingowy jest w 100% bezpłatny.

Darmowa rejestracja webinar forex

Partnerem serii materiałów edukacyjnych jest broker Orbex. Orbex umożliwia trading na światowych rynkach poprzez swoje rzeczywiste konta handlowe, które możesz założyć w tym miejscu. Załóż konto tradingowe na MT4 lub MT5 tutaj.


 

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk