• Odbierz prezent
Chainlink (LINK) zbliża się do wybicia, które może prowadzić do 40 USD

Chainlink (LINK) wzrasta od czasu odbicia powyżej wsparcia na poziomie 19 USD w dniu 23 maja. Jednakże, nie udało się jeszcze odzyskać żadnego ważnego poziomu oporu.

Kurs notowany jest wewnątrz krótkoterminowego równoległego kanału opadającego, z którego spodziewane jest wybicie.

Długoterminowy ruch LINK

Chainlink spada od dnia 10 maja, kiedy to osiągnął rekord wszech czasów (ATH) na 53 USD. W dniu 23 maja spadł do poziomu 15 USD, po czym gwałtownie się odbił. Spadek potwierdził obszar 19 USD jako wsparcie.

Opór znajduje się na poziomie 33,9 USD, który został dotknięty w tygodniu odbicia, pozostawiając w tym miejscu długi górny knot (czerwona ikona). Jest to poziom oporu zniesienia 0,5 Fib.

Pomimo odbicia, wskaźniki techniczne są zdecydowanie niedźwiedzie. MACD przecina negatywne terytorium, a RSI znajduje się poniżej 50. Dodatkowo, oscylator stochastyczny utworzył niedźwiedzi krzyż.

Długoterminowy wykres Chainlink
Wykres dzięki Tradingview

Trwające odbicie Chainlink

Wykres dzienny zapewnia nieco bardziej byczą perspektywę. LINK utworzył wyższy dołek, a zarówno MACD jak i RSI wygenerowały byczą dywergencję. Oscylator stochastyczny jest również bliski utworzenia byczego krzyża.

Horyzontalny opór znajduje się na poziomie 35 USD, wzmacniając opór zniesienia Fib z poprzedniej sekcji.

FXMAG kryptowaluty chainlink (link) zbliża się do wybicia, które może prowadzić do 40 usd wiadomości,informacje 1
Wykres dzięki Tradingview

Krótkoterminowy wykres dwugodzinny pokazuje opadający kanał równoległy utrzymujący się od dnia 26 maja. Chainlink odbił się od linii wsparcia w dniu 12 czerwca, tworząc wspomniane niższe szczyty.

Biorąc pod uwagę krótkoterminowe bycze sygnały oraz fakt, że kanały równoległe często zawierają ruchy korekcyjne, spodziewane jest wybicie.

FXMAG kryptowaluty chainlink (link) zbliża się do wybicia, które może prowadzić do 40 usd wiadomości,informacje 2
Wykres dzięki Tradingview

Liczba fal

Kryptowalutowy trader @AltstreetBet nakreślił wykres LINK, stwierdzając, że altcoin kończy strukturę korekcyjną A-B-C.

FXMAG kryptowaluty chainlink (link) zbliża się do wybicia, które może prowadzić do 40 usd wiadomości,informacje 3
Źródło: Twitter

Ruch wygląda jak struktura A-B-C (czarna), w której ruch wewnątrz kanału obejmuje falę B. Wybicie z kanału byłoby tego potwierdzeniem.

Jeśli tak, to potencjalnym celem dla szczytu całego ruchu LINK byłby poziom 40,60 USD. Dałoby to falom A:C stosunek 1:1 i dotarłoby do linii oporu równoległego kanału poprowadzonego przez dołki fal A i B (kolor biały).

Liczba fal dla Chainlink
Wykres dzięki Tradingview

Aby zapoznać się z najnowszą analizą Bitcoina (BTC) przez BeInCrypto, kliknij tutaj.

BeInCrypto Polska - Chainlink (LINK) zbliża się do wybicia, które może prowadzić do 40 USD


Beincrypto

BeInCrypto - to strona internetowa, która skupia się na technice kryptograficznej, prywatności, fintech, internecie i wielu innych zagadnieniach. Głównym celem strony jest wprowadzenie większej transparentności w przemyśle skalanym nieszczerymi treściami, nieoznaczonymi artykułami sponsorowanymi i płatnymi newsami udającymi obiektywne dziennikarstwo.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk