• Odbierz prezent
Ceny surowców w 2021 roku - czego możemy się jeszcze spodziewać?

Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Sierakowską, która przedstawi nam swoje spojrzenie na rynek surowcowy. Jeżeli handlujesz na złocie, srebrze, miedzi, ropie naftowej, czy produktach rolnych, to nie może Cię zabraknąć we wtorek, 27 kwietnia, o godzinie 20:00. Webinar jak zwykle jest całkowicie bezpłatny.

Czego dowiesz się na webinarze z Dorotą Sierakowską?

Z webinaru dowiesz się:

1) czy ceny metali szlachetnych powrócą do zwyżek - a jeśli tak, to który kruszec ma najlepsze perspektywy wzrostu?

2) jaka przyszłość czeka notowania miedzi - czyli parę słów o Chinach, ale nie tylko!

3) czy cena ropy naftowej znajdzie poziom równowagi - i kto będzie o tym decydować;

4) jakie czynniki będą istotne na rynkach towarów rolnych:  czy ceny zbóż będą dalej rosnąć i czy da się znaleźć okazje na rynkach soft commodities.

Zapisz się na bezpłatny webinar

Kim jest Dorota Sierakowska?

Finansistka i przedsiębiorca, analityk rynków surowcowych w Domu Maklerskim BOŚ. Autorka książki „Świat surowców" – pierwszego w Polsce kompleksowego podręcznika dotyczącego inwestowania na rynkach towarowych. Laureatka nagrody Analityka Roku 2017 w plebiscycie FxCuffs. Ekspert rynków finansowych w mediach, wykładowca i szkoleniowiec w zakresie inwestowania. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalizacją bankowość inwestycyjna. Podróżniczka, miłośniczka żeglarstwa i gry w tenisa, założycielka społeczności inwestujących kobiet girlsmoneyclub.pl.

Cykl webinarów z gośćmi specjalnymi

Dorota Sierakowska dołączy do grona naszych wspaniałych gości. Dotychczas na wirtualnych spotkaniach byli z nami: Marcin Wicz „Wiking”, Marcin Tuszkiewicz, Emini Trader, Mieczysław Siudek i Dariusz Świerk.

Jeżeli zdarzyło Ci się przegapić któryś z tych webinarów, to nic straconego. Znajdują się w naszym archiwum, wraz z ponad 100 pozostałych spotkań edukacyjnych. Otrzymasz do nich dostęp zapisując się do Akademii Inwestora. Korzystając z kodu rabatowego APRIL, zaoszczędzisz aż 40%.

Przejdź do sklepu FXMAG


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk