• Odbierz prezent
Ceny rosną szybciej niż... na Ukrainie | #15 Spółki czy spod lady

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W piętnastym odcinku programu pochylamy się nad ciężkim losem polskich spółek energetycznych, ostrzegamy przed inwestowaniem w oprocentowane weksle nieruchomościowe, a także martwimy się coraz wyższą inflacja w Polsce. Tym razem ani słowa o gamingu!

 

Czytaj także: Podatki i spółki gamingowe - nasze pewniaki do wzrostów | #14 Spółki czy spod lady

Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o błyskotliwym tytule Spółki czy spod lady! W cotygodniowym programie prowadzonym przez Dawida Augustyna i Darka Dziducha omówione zostaną najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia, które miały miejsce na rynkach finansowych. W czternastym o.. Czytaj
Podatki i spółki gamingowe - nasze pewniaki do wzrostów | #14 Spółki czy spod lady

 


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk