• Odbierz prezent
 Ceny akcji Dino oraz Pepco.. Co się dzieje na warszawskim parkiecie?
fot. freepik.com

Obydwie ze spółek są to podmioty notowane na warszawskiej giełdzie na rynku podstawowym, wchodzą one w skład indeksu WIG20. Podsumujemy wyniki dzisiejszej sesji dla obu podmiotów, zwrócimy uwagę na najważniejsze dane i historię spółek. Zapraszam do zapoznania się z artykułem. 

 

Spółka Dino: opis, historia, notowania, podsumowanie sesji

Dino S.A - jedna z polskich spółek, działalność opiera się na prowadzeniu sieci sklepów spożywczo-przemysłowych. Podmiot działa na rynku od roku 1999, siedziba mieści się w Krotoszynie. Dino jest notowane w systemie notowań ciągłych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od kwietnia 2017 roku, jest także częścią indeksu WIG20. Sieć sklepów została założona przez Tomasza Biernackiego, który jest posiadaczem większościowego pakietu akcji spółki (51,16%). Dane po zakończeniu sesji handlowej

Poniżej zamieszczona została tabelka, w której możesz odszukać takie dane jak: kurs otwarcia, TKO, kurs zamknięcia, najwyższą i najniższą cenę oraz zmianę procentową kursu na przestrzeni dnia dzisiejszego.

 

Nazwa spółki

Spółka Dino

Kurs otwarcia

317.2

Teoretyczny kurs otwarcia

319.4

Kurs zamknięcia

319.4

Najwyższy kurs

321

Najniższy kurs

313.6

Zmiana procentowa

-0.1875

Kurs ostatniej transakcji

Tabela kursów i danych po zakończeniu sesji.

 

 

Pepco: akcje, notowania, opis i charakterystyka spółki

 

Pepco jest to europejska sieć sklepów, zawierająca w ofercie odzież oraz inne produkty użytku codziennego. Firma została utworzona w roku 1999, jako oddział brytyjskiego Brown&Jackson. Od maja 2021 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wchodzi też w skład warszawskiego indeksu WIG20, który łączy 20 największych spółek. 

 

Pepco - notowania, kurs akcji

 

Poniższa tabelka prezentuje najważniejsze dane i notowania spółki.

 

Nazwa spółki

Pepco

Kurs otwarcia

36.9

Teoretyczny kurs otwarcia

36.3

Kurs zamknięcia

36.3

Najwyższy kurs

37.14

Najniższy kurs

35.68

Zmiana procentowa

-1.89189

Kurs ostatniej transakcji

Tabela notowań Pepco.


Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG, absolwent finansów i rachunkowości. Aktywny inwestor, z rynkami finansowymi związany prywatnie od 6 lat. Wieloletni obserwator i pasjonat rynków walutowych i giełdowych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk